Брендовий одяг

Настільки багато з'явилося інтернет - магазинів що пропонують брендовий одяг - впору зупинитися і осмислити те, що відбувається.
 
Почнемо з того, що це наше бажання одягатися модно, стильно і просто красиво - адже давно відомо що одяг підкреслює громадський статус людини - зустрічають людини по одежі, тому ми готові платити за брендовий одяг немислимо великі гроші тільки для того щоб відповідати реальному, а в більшості випадків - бажаному чи уявному статусу. При цьому таких людей ні в чому звинувачувати не можна - їх уяви і мрії часто збуваються і хто сказав що стильний та модний одяг не підніме Вам настрій і самооцінку, а також Ваш імідж в очах оточуючих. 
 
При наявному різноманітті виробників і продавців нас підстерігає багато плутанини і невідповідностей. При цьому не слід плутати модні спортивні напрями одягу з продукцією "високих Будинків моди" таких виробників як Armani, Chanel, Gucci, Valentino, Prada, Dolce Gabbana, Dior, або мультібрендову компанію жіночої білизни Silenza  що уявляє мережу роздрібної торгівлі тільки з брендами Lepel, Cotton Club, Oroblu, Verdissima, Rose&Petal, Susa, Valery, Sanpellegrino, Dita von Teese. Такі компанії є законодавці моди у світі, мають свої Будинки Моди, їх вироби відрізняються високою якістю матеріалів, часто ручною роботою і зовсім недемократичними цінами їх колекцій. Їхні вироби - істинно брендовий одяг, все інше, хоча ми і називаємо брендами - це назва скоріше відноситься лише до логотипу самих компаній, які копіюють світові технології, матеріали і моделі від Будинків Моди.
 
 Відомі нам світові бренди виробників спортивного одягу і взуття Columbia, Adidas, Puma, Reebok, Nike, NEXT, TU т.і., не зважаючи на безліч запатентованих технологій і ідей, це всього лише торговельні марки відомі нам як "бренди" в виробництві спортивних товарів та іншого одягу - це золота середина між ціною і якістю. Найчастіше виробництва таких компаній розташовуються в країнах з дешевою робочою силою і якщо Вам зустрічається країна виробник бренду що цікавить вас - Індонезія, В'єтнам, Бангладеш і навіть т.зв. заводський Китай - це може означати гарну якість притаманну даному бренду, але цілком по демократичній ціні, доступній для середнього класу.
 
Наприклад німецький промисловий концерн Adidas має 8 заводів у Німеччині та 25 в інших країнах, Puma - заводи у Франції, Швейцарії, Іспанії, Гонконгу, так само як і американський Timberland - в десятках країн світу і відрізнити оригінал від підробки, гарної підробки - дуже непросто :

 Ботинки Timberland Ботинки Timberland

На явній підробці навіть шкіра не бичачий нубук.

Ботинки Timberland Ботинки Timberland

Ботинки Timberland Ботинки Timberland

Подивіться на оригінал черевиків Timberland - на внутрішній поверхні язичку пришита етикетка з країною виробником - В'єтнам, номер моделі. У Adidas теж своя етикетка з виробником і номером моделі.

   

Є одна проста річ, що дозволяє не нарватися на підробку - кожен бренд має мережу торгових точок по всьому світу, наприклад на 31 жовтня 2014 року в світі було відкрито 1895 магазинів Zara, з них в Україні - 9 магазинів,  Silenza має в Україні до 10 філій. Адреси фірмових магазинів можна пошукати на сайтах виробників - так Ви точно придбаєте собі брендовий одяг.

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text