Царьовка

Гостинично-ресторанный комплекс Царевка
  Для тих хто подорожує з центральної України у бік Карпат є чимало місць зупинки на нічівлю. І не обов'язково шукати таке місце під самим Київом або Житомиром - на відстані півгодини їзди по трасі Київ-Житомир-Чоп є невелике, всього на 200 жителів, українське село Царівка. Тут і знаходиться однойменний готельно-ресторанний комплекс. З поняттям мотель його пов'язує лише розташування на міжнародній швидкісній трасі. Однак це не применшує основне призначення комплексу - недорогий готель під Київом для відпочинку подорожуючих на колесах. 
  Село Царівка - давнє українське поселення, засноване згідно Вікіпедії у 1861 р. Село не має інших пам'яток крім сільради і готельно-ресторанного комплексу, або майже не має, якщо не брати до уваги православний храм Олександра Невського, що невідомо чому потрапив в українські землі ... але все ж  це пам'ятка зі своєю неповторною історією та прихожанами.

Царевка .Православный Храм.

Зупиняючись у селі Царівка, Ви незмінно відпочинете і затримаєтеся на кілька днів, оглядаючи місцеві визначні пам'ятки і насолоджуючись українською природою.
 До основних визначних пам'яток в околицях села відносяться храми на мапі:

Достопримечательности Коростышевского района
Для скелелазів буде цікавий Коростишівський кар'єр - затоплений гранітний кар'єр зі стрімкими кручами висотою до 10м - відмінне місце для купання і тренувань початківців.

Коростышевский карьер

  Відпочинок у Царьовці не треба планувати заздалегідь, але й проїхати повз - неможливо!

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text