Чим чтеваті останні події світу

Що відбувається і чим загрожують останні події світу українцям і українському туризму? Нічого втішного на сьогоднішній день:
 
- На першому місці здоров'є людства і на цьому тлі агресивне поширення коронавірусу. За останніми даними в світі захворіло цією незрозумілою хворобою більш 100тис. чол. і це за дуже скромними підрахунками. Лякає не сама хвороба, а її швидкість поширення і відсутність протиотрути. Подивіться на Італію - всього лише пару тижнів появи хвороби в європейській столиці туризму і вже вся країна під карантином. На думку світових фінансових інститутів, поширення коронавірусу може стати каталізатором чергової світової рецесії.
 
- Війна в Україні та Сирії. В Україні не припиняється стрілянина на сході, в Сирії - йде гра м'язами світових наддержав і нарощування військового протистояння.
 
- Обвал цін на нафту, спровокований як наслідками перших двох пунктів, так і загальною тенденцією стогнаціі світової економіки, яке вже спостерігається останні пару років.
 
 Ніхто, жодне друковане видання, не звертає увагу свого населення в тому руслі, що будь-яка економічна криза і її наслідки - зубожіння народних мас -провокує розвиток злочинності. Як наслідок, поряд з падінням попиту по усім туристичним напрямкам, зростає попит на охорону та безпеку. 
 
 Підсилюють тенденцію зниження світового ВВП і торгові війни. Як явні між Китаєм і США так і підкилимні за ринки збуту вуглеводнів і продукції подвійного призначення і більшою мірою - озброєння.
 
Міжнародний валютний фонд вже спрогнозував, що у 2020 р. наслідки тільки торгових воєн принесуть світовій економіці падіння на 0,5% або в абсолютних показниках $ 455млд.

 

В Украине:

Навіть простий аналіз підказує, що світова економічна криза викликає зростання злочинності і в Україні зокрема. Висновки робіть самі ...

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text