Дешеві авіаквитки від IT

Є такий у світі приклад, коли на царський Російської імперії продали США Аляску, то всі кошти (100млн. $) були спрямовані на розвиток залізниць. Підсумком був розвиток бізнесу, надходження у бюджет і стійкий стан рубля на світовому ринку. Грошова купюра в 10 рублів ходила в зверненні карбована з натурального золота. Так і зараз - в світі найпопулярнішим видом транспорту стали авіаперевезення і розвиток їх в Україні сприяє зміцненню національної валюти. На цьому тлі пошук дешевих авіаквитків стає правилом для потенційного пасажира і кожен починає порівнювати ціни на tickets.kz.
 
Чому на TICKETS?
 
В Україні є й інші компанії пропонують онлайн сервіси з продажу дешевих авіаквитків. Все банально просто. Насправді українська торгова марка TICKETS - це провідна в країні IT компанія, яка пропонує онлайн сервіс з продажу авіа, ж / д і автобусних електронних квитків не тільки в Україні. На сьогоднішній день сервіси компанії працюють по всьому світу - в США, Німеччині, Польщі, на Російської федеративної республіки, Казахстані, Молдові, Білорусі, Азербайджані - всього 34 країни. Партнерами компанії є провідні світові тревел-сервіси Amadeus, Booking.com, TripAdvisor.
 
І то що це вже розширення до міжнародного туристичного холдингу Tickets Travel Network - нам нецікаво. Потрібна лише кінцева мета - дешевий авіаквиток від IT, якісний і гарантовано надійний сервіс. Тут в пріоритеті саме IT технології з елементами штучного інтелекту. Вручну онлайн ніколи не вийде провести аналіз напрямків в пошуку дешевих авіаквитків - безліч компаній і різні підходи до кінцевої вартості. Одні компанії продають квитки без урахування вартості багажу, інші - обмежують допустима вага або Ви потім доплачуєте за багаж. В даному випадку дешеві квитки від IT компаній пропонуються після аналізу десятків точок продажів (point of sale), опитуючи іноді півсвіту в пошуках відповідного варіанту. При цьому враховуються курси валют, особливі умови взаємозаліку партнерів з продажу та багато іншого про що нам знати і не потрібно - нас усього лише цікавить дешевий авіапереліт в призначений час.
 
 Маленьке АЛЕ.

TICKETS

Все ITішнікі - дуже просунуті інтелектуали і то що їм зрозуміло, буває не зовсім і не так сприймаються обивателем. Тому при замовленні квитків, бронювання, уважно слід читати сторінку замовлення і оформляти його без помилок! Тоді ваша подорож пройде без ексцесів. Це особливо стосується новачків і необізнаних в понятті "держава у смартфоні" (укр).

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text