Драйвовий подарунок

Подарунки - це завжди тремтлива хвилина яка робить людину щасливою на неосяжний час. Дарують усе що заманеться, але іноді питань стає більше ніж сама подія:

- догодити;

- порадувати;

- відзначитися;

- щоб знадобилося;

- щоб запам'яталося;

- тільки недорого.

 При всьому цьому подарунки ми поділяємо: батькам, дітям, друзям, родичам. А ще мається безліч сайтів у мережі де Ви обов'язково знайдете поради кому і що найкраще дарувати: у день народження, Новий рік, весілля та ін. У світі вважається найкращим подарунком такий, котрий запам'ятається на все життя. Але такого незвичайно драйвового подарунку та його засобу доставлення, ви точно ніде не знайдете, тільки на сайті компанії "Твоє" під тегами "подарунки Луцьк".
 
 Перелік їхній у компанії "Твоє" незвичний - від пропозиції для дитячого свята, до сучасного драйвового сервісу. Тут важлива ситуація і момент святкування! Для початку зауважимо - в останній час найбільш популярними стали дарунки котрі мають вигляд сертифікатів - як раніше були квитки у кінотеатр. Отримуєш подарунок у день народження, а святкуєш через місяць десь на трибуні стадіону. У наш час смартфонного туризму все робиться по іншому через сайт https://www.tvoeshop.com/ у розділі "активувати сертифікат" віддаленим сервісом.
 Наприклад, найпростіше, як буто банальне фото на відпочинку:
- ваші друзі відпочивають у Львові, а Ви надсилаєте їм дарунок на фотосесію і цілих 60 хвилин професійний фотограф буде їх знімати в найкращому кольорі старовинного Львова.
Львів
 
Трохи складніші пропозиції можуть бути для закоханих, що приїхали у Львів на весільний відпочинок:
Львів
 
Не тільки Львів. Компанія "Твоє" пропонує драйвові подарунки у Луцьку, Івано-Франківську, Львові, Дрогобичі, Рівному, Тернополі та інш. містах України. Більшість пропозицій стосуються активного відпочинку і на увазі не банальний набір парфумів, або квитки у кінотеатр. Засаднича частина - Ви робите подарунок коли Ваші кохані вже не дома, поїхали у подорож, відпочивають, і геть не очікують несподіванки! Такий подарунок і той хто його зробив - обов'язково запам'ятаються назавжди!
  Замислюючи драйвовий подарунок теж треба розуміти кому, за що і для чого, щоб не було шкоди.
 От онуки для дідусів - це буває зовсім друга тема та їхній вік..., але теж приємно до кінця життя.
 
Подарок картина
 
 
Все ж такі подарунки мають зовсім другий сенс і не є драйвові!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text