Джинси для super-kids

Джинсы для девочек
Що таке super-kids і чому цей вираз останнім часом став настільки популярним. Super-kids означає в Google перекладі "супер діти". Це ми, дорослі батьки, так любимо своїх дітей, що майже завжди хочемо щоб вони у нас були super-kids - супер-діти. Це які ж?
 Розумні, спортивної статури, які не ледарі, не бездарі, слухняні, з дорослими поняттями життя і при всьому при цьому вони повинні бути дітьми зі своїми непередбачуваними вчинками в стилі "що там за горизонтом?"
 
Сьогодні super-kids - це спортивні та розважально-дозвільні зали для дітей, ігрові майданчики, дитячі садки, школи естетичного розвитку, туристичні походи і звичайно ж дитячий одяг для хлопчиків і дівчаток.
 Super-kids - це не просто стильний, модний і зручний одяг - це концепція розвитку, виховання дитини здоровою, допитливою і життєрадісною. І звичайно ж джинси, ну куди без них, є на сьогодні одним з найпопулярніших видів верхнього одягу через свою практичність, неперевершену міцність та еталон екологічної чистоти.
  Справжні джинси виготовляються з деніму - щільної тканини з довговолокнистої бавовни (з волокнами довжиною понад 20 см), який росте не скрізь. Якщо хто пам'ятає радянську узбекистанську бавовну - то вона для виготовлення деніму не годиться і лише деякі фірми використовують її для здешевлення тканини, але це вже не денім.
  Справжній денім має різну щільність і стартує від 120г / м2 (сорочки) і брюки - від 300 до 400г / м2, а має свою назву від провінції Нім у Франції. Популярність і славу джинсам з деніму принесли підприємці Леві Стросс і Джейкоб Девіс, котрі пошили бавовняні робочі штани ще міцнішими з металевими заклепками на кишенях в далекі часи золотої лихоманки США 1849 року. Штани стали символом робітничого класу в протестних рухах - так народилася популярність і ... мода.
  Для дитячого одягу це занадто груба тканина, все таки для початку, джинси - робочий одяг. Але, саме довговолокниста бавовна дозволяє зробити бавовняну тканину більш тонкою, легкою і м'якою - ось з такої тканини і шиється дитячій джинсовий одяг і брюки також. Далі справа за дизайнерами і агентствами мод.
  У цьому сезоні в моді залишаються вузькі джинси з імітацією рваних деталей і новою тенденцією моди - кольорова вишивка.
 
Джинсы для девочки Джинсы для девочки
Троянди, метелики і стрази - це чи не улюблені малюнки наших super-kids, які відвернуть їх влітку від планшетів і комп'ютерів карантинної епохи. А допоможе Вам в цьому все та ж інтернет - торгівля, яка сьогодні вийшла на новий рівень розвитку онлайн і ймовірно залишиться такою надовго.
 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text