Фото на папері

Сучасні цифрові технології так розбалували нас, тих що подорожують місцями щодо незайманих природних територій, що ми геть забуваємо про принади подорожі з фотоапаратом і призначення фото на папері, як можливості назавжди зберегти спогади про життєву подію. Чому назавжди - бо неодноразово стикаємося з проблемою збереження інформації на жорстких дисках комп'ютерів і інших цифрових носіях. Фото на папері завжди залишиться не тільки пам'яттю для нас, але і для наступних поколінь, спадкоємців.

Старое фото

Не будемо говорити про фото зі смартфона - якість незмінно програє цифровому фотоапарату навіть при наявності сучасного програмного забезпечення для обробки фотографій і відмінного кольорового принтеру. І все ж, що нам потрібно для отримання бажаних фотографій:
 
- смартфон (ну куди ж без нього), але краще відправитися в подорож з фотоапаратом;
 
- комп'ютер;
 
- кольоровий принтер. Тут треба зробити застереження, що купуючи принтер потрібно переконатися щоб його налаштування дозволяли безпосередньо приєднувати ваш фотоапарат або смартфон. Це може бути через карту пам'яті, порт USB або навіть через Bluetooth. Крім цього - для отримання якісних і довговічних фото краще користуватися оригінальним чорнилом. Принтери різняться за багатьма параметрами і головний - картріджні або з вбудованими ємностями для чорнила. Тут Вам вирішувати - портативний для будинку або високопродуктивний для офісу. Для будинку підійдуть бюджетні принтери зі стандартними функціями, для офісу - високошвидкісні з розширеними можливостями. У будь-якому випадку більш економічні наливні принтери для фотодруку.

USB кабель Принтер

Принтер

Для отримання якісного фото на папері:
 
- краще зробити невеликий "фотошоп" і підготувати фотографії до друку за допомогою спеціальної програми на комп'ютері;
 
- встановіть на фотоапараті найвищий дозвіл, особливо якщо Ви друкуєте фото розміром до 10х15;
 
- завантажте фото на комп'ютер і відкрийте програму для фотошопа;
 
- зробіть копію фотографії перед редагуванням - в разі невдачі треба буде почати все спочатку;
 
- при фотошопі не забудьте про співвідношення сторін фотографій 9х12 (3: 4) або 10х15 (2: 3) і дозвіл (кол. точок на дюйм);
 
- ніколи не поспішайте і переглядайте підготовлені фото для друку щоб уникнути перевитрати дорогих чорнил.
 
І запам'ятайте - подорожі з фотоапаратом накладають деяку відповідальність і трепетне ставлення до пошуку можливого неперевершеного ракурсу.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text