Гамак для походу

Що таке гамак і яке його призначення зрозуміло кожному - полежати, поніжитися, поспати і почитати, одним словом - для відпочинку. І напевно кожен в своєму житті купляв гамаки для себе і в основному - прості сітчасті. Такі були популярні років 30 назад. Сьогодні асортимент і призначення змінюються не тільки через появу відмінностів у матеріалах, а й додаткові можливості використання.
 
Принцип гамака дуже простий - несуча тканинна плоска основа, підвішена за два кінця. При цьому за призначенням гамаки діляться:
 
- гамак для дачі;
 
- садовий;
 
- для дому;
 
- Гамак для походу;
 
- для саду,
 
- для дачі з каркасом;
 
- Гамак підвісний вуличний;
 
- дитячий підвісний або гойдалка підвісна дитяча
 
 Класичний сітчастий виглядає ось так:

 

Далі всі різновиди гамаків зводяться до одного - різні матеріали, ширина, довжина і спосіб підвіски. Причому матеріали різняться значно - від бавовняних і з льону, до полегшених капронових і навіть з наповнювачем для утеплення:

- є надувний гамак - "газмак" для пасивного відпочинку. Дуже цікавий і поширений варіант для міського відпочинку. Гамак виконаний з тонкого водонепроникного нейлону. Дуже легкий:

Днепр. Гамак для похода.

Однак сучасний Homo Sapiens не звик сидіти на одному місці і жага пригод його підстерігає цілком логічно. З цією та не тільки метою, спеціально для мандрівників, були придумані спеціальні пристрої, що дозволяють перетворювати підвісний гамак в повноцінний намет на підвісці. Власне це нововведення пішло від військових, але, як завжди, найкращі військові технології переходять в розряд цивільних. Адже іноді і в походах бувають непрохідні болотисті місця з хмарами комарів і незрозумілою плазуючої живністю:

   

Застосовується гамак для походу не тільки наземного. Екстремали? - Ні, це сенс життя:

Розроблено дуже складні конструкції для альпіністів на металевому полегшеному каркасі з алюмінію та титану:

Для тих хто любить подорожувати і зрозумів весь сенс цього куражу - це не просто прикол, це стиль життя, прекрасний стиль для отримання адреналіну і відпочинку на природі. Адже ми і є сама природа.
 

P.S .: При виборі гамака для походу не забудьте врахувати свою вагу і зріст - власне кажучи, менеджери інтернет магазинів розбираються у тонкощах і допоможуть зробити правильний вибір. 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text