Гірський або міський велосипед - що краще?

Велосипед дорожник
Початок статті про правильний вибір велосипеда - тут на http://restplace.com.ua/uk/article/yake-velo-krashche-kupyty.html
 У цій частині ми зупинимося на наступних моїх велосипедах і ось Вам наочно велосипед "Україна", шляховик - для міста і путівця на 28 "колесах. Фантастика СРСР. Скажу відразу, що це вже не той велосипед, який випускався при "совку "у Харкові або Київі. Китайські комплектуючі найнижчої якості зробили свою справу. Імпортозаміщення - наяву!
 
 На перших двох десятках км зламалися дешеві педалі. Потім почалися проблеми з кермом - воно відкручувалося і доводилося його постійно затискати. Потім і деталь для затиску зламалася, поставив стару "радянську" систему з конусом. Почалося інше: затискаєш - рульова труба врізається в алюмінієвий рульової винос і відбувається ослаблення затягування керма. Підсумок - кермо в руках обертається на ходу і Ви падаєте. На другий рік лопнула передня вилка у верхній трубі - заварив. Потім лопнув дропаут на вилці - викинув купив нову вилку. Дарма що дешева!

Велосипед Украина поломка вилки Лопнула вилка на велосипеде Украина

Каретку на насипних підшипниках замінив до кінця першого сезону - поставив на промпідшипникові. На заводській каретці їздити було неможливо. Розбивалася за кожні 10км шляху, доводилося постійно підтягувати.
 
 Лівий шатун зламався на другому році в місці вставки клину.
 
 Рама спочатку мала вигляд по колесах ззаду як "/ \" Тому відразу ж затиснув її серед гілок великого дерева і пробував вигнути, ну хоч трохи. Ще пострибав по ній - трохи вирівняв. На алюмінієвій рамі таке не зробиш, лопне!
 
Один обід був більшого діаметру і покришка ніяк не сідала на нього. Завжди з невеликою шишкою. Відразу і не помітно, але знос покришки був як з "грижою".
 
Сидіння відразу викинув - стояло маленьке, дитяче. Онуки його за сезон прикінчили на 20 "- й Десні. Поставив радянське шкіряне (було в особистих запасниках).
 
 Передня втулка виконана в алюмінії зі сталевими впессованнимі вкладишами на насипних підшипниках. У третій сезон на внутрішній поверхні сталевих вкладишів з'явилися вищербини шматочками. Задня гальмівна втулка постійно розбивалася і її доводилося підтягувати щомісяця. На третій сезон купив черв'ячну індійську і переспицяв колесо.
 
Після закінчення третього сезону кинув велосипед у гараж і навіть продати комусь цей мотлох просто соромно за будь-які гроші.
 
 Про фарбування - посто помовчу! Крила на другий рік погрунтував і пофарбував, благо що залишалися залишки фарб від підфарбовування свого автомобіля.
 
 
 
 Наката в цьому велосипеді не було тільки з-за поганих комплектуючих. Що хорошого?
 
- Їде рівно по грунтовці завдяки 28 "-м колесам. Дрібні горбки - ковтає.
 
- Покришки шириною 1, 75 "цілком підходять для міського асфальту і путівця. Якщо їздити більше путівцями і по багнюці - можна підібрати більш агресивний протектор і цього буде достатньо. Про покришки читайте тут: http://restplace.com.ua/uk/article/kupuyemo-pokryshky-velosypedni.html
 
- Конструкція велосипеда більше міська зі зручною "рівною" постановкою спини. Сидіння на ньому має бути завжди м'яке, на пружинах, і краще ставити підсідельний штир теж на пружині. Якщо для жінок з відповідною рамою - посто ідеальний бюджетний міський варіант. Ростовка на 28 "колеса сьогодні є будь-яка!
 
- Іноді в таких велосипедах ставлять передню вилку з невеликою амортизацією - це для міського велосипеда, я вважаю, данина моді. Сталева вилка з амортизацією тільки ускладнює конструкцію. Алюмінієва і рама, і вилка -дорого. Та й хід вилки у 25мм - це смішно навіть для міської моделі.
 
Після того як я накатався на велосипеді з 20 "колесами і поповозив їм човен, а також наремонтувався з бюджетним варіантом бренду" Україна "на 28" колесах - було прийнято рішення знайти складаний велосипед, щоб він містився в човен і виконував всі функції дорослого велосипеда, мав накат і прохідність путівцем. Таким варантів може бути тільки складаний велосипед гірський з 26 колесами. На цьому і зупинимося в наступній статті.
 
А поки зробимо висновок, що розмір коліс і комплектуючі мають вирішальне значення при виборі велосипеда. При цьому звертаю увагу - на гірські велосипеди ставиться завжди більш якісне обладнання та комплектуючі. Крім усього іншого на гірському велосипеді все робиться з розрахунком на агресивну їзду по бездоріжжю. Не забуваємо також що комплектуючі впливають на кінцеву ціну. Але про це - пізніше!
 
Всі велосипеди сім'ї:

Велосипед Оптима Велосипед горный  McKenzie

Велосипед для дачи

Детский велосипед

Велосипед горный на колесах 27,5

Чому гірські велосипеди стали популярнішими міських? Про це - далі у статті: -"У чому суть гірського велосипеду?"

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text