Карпати Новий Рік 2022

Карпаты Буковель 2022

Не "здається", а вже точно - святкування та зустріч Нового Року 2022 в Україні пройде з відмінним зимовим настроєм!

Перше: COVID потроху відступає і з червоної зони у жовту переходять все нові області. Тішить, що найпопулярніший зимовий курорт відкрився – карантин на Буковелі у жовтій зоні!

Друге: держава все ж таки не спить і продовжила адаптивний карантин до кінця березня 2022 року. Це означає, що карантинні обмеження та вимоги МОЗ виконуватимуться повсюдно, хоч і з деяким небажанням, але будуть виконуватися! Це не погіршить ситуацію!

Третє: вакцинація триває і хвиля охочих наростатиме у зв'язку з обіцяною тисячею гривень, люди цікавляться і на 25.12. 21 вже понад 3 мільонів  звернулися за реалізацією обіцяного! Наближаємося до заповітної мрії колективного імунітету!

Четверте: українців заспокоює, що новий штам Омікрон, незважаючи на підвищену заразність, не такий страшний та леше переноситься людським організмом. Ми вже майже всі перехворіли на корону і не по одному разу!

П'яте: синоптики пообіцяли легкі морози та невеликий сніг по всій Україні. Мороз мах. до 10; -15°C у ночі та днем ​​до -10°C. На Новий Рік погода не зіпсується, що особливо тішить!

Шосте: ми ж - українці і все одно поїдемо відпочивати на новорічні свята туди, де подобається. Де сніг, улюблені карпатські краєвиди та найкраща українська гостинність!

Сьоме: Укрзалізниця вводить на новорічні свята десятки додаткових поїздів маршрутом Схід-Захід!

Восьме: що потрібно знати про жовту зону і як у ній поводитися:

А все таке більше стосується організаторів культурно-розважальної сфери. Ну, а самі ж ми знаємо, що гірське повітря стерильне в порівнянні з міським. На лижні і дистанцію легко зберігати, і імунітет підвищується, і від цього ймовірність зараження коронавірусами майже нульова!

Якщо минулий новорічний туристичний сезон був провалений - то Новий 2022 рік тигра зустрічаємо на повну з надією на завершення пандемії!

Між іншим, коли пишу ці рядки, у Карпатах на гірськолижному курорті Буковель йде сніг, легкий сніжок додає перспективи чудового Нового року!

 

 

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text