Корисні поради при купівлі житла Львів

 Мати власне житло - це чи не найперша мета кожної людини. Це було завжди з початку появи самого Homo sapiens на Земляній Кулі та актуальне і зараз у час пандемій, війн та інших всесвітніх катастроф. При всьому цьому мільйони українців саме внаслідок наявної війни на сході з 2014 року, прагнуть оселитися в центральній Україні або ближче до західних кордонів. Спонукає до цього відчуття безпеки, безвіз з Європою та краса Українських Карпат! Місто Львів у цьому сенсі має неабияку привабливість. Тут є декілька переваг:

- саме місто Львів має кількатисячолітню історію, знає українських королів і відтворює всю історію України;

- завжди стародавнє місто приваблює красою своєї архітектури та стародавніми звичаями;

- регіон мається чи не найрозвиненішим  в Україні з економічного, туристичного та наукового напрямків; 

- безвіз починається за 120км від Львова;

- і...Карпати - найбільш популярний для туризму регіон України!

Як купити квартиру у Львові - це  у наш час зовсім просто. Для цього існують агентства з продаж житла по всій Україні і у Львові теж. Що пропонує саме Львів - дивимось на сайті львівського агентства Atlanta - сторінка https://www.atlanta.ua/uk/lvov/filters/prodazha/kvartiry. І якщо Ви маєте достатню кількість коштів - Вам ані трішечки не треба хвилюватись - усе в Ваших руках! Для тих хто обмежений у такій купі грошей, держава пропонує іпотечне кредитування. Про це йдеться на сторінці агентства https://www.atlanta.ua/uk/content/credits:

Іпотека

 Якщо з коштами зрозуміло, то далі - найцікавіші корисні поради при купівлі житла і не тільки у Львові:

- вторинне житло - воно і є вторинне. Ви вигадуєте у ціні тільки у цю мить, а далі - ??? Чому - централізоване газо, водо, та теплопостачання у століття пандемій, воєн та інших катаклізмів - це найгірший варіант! І це занадто дорого коштуватиме завжди!;

- декого не влаштовує і лякає відсутність чистових робіт у новозведеному житловому будинку. Тому запитання: - " А скільки коштуватиме повна переробка тих самих робіт у вторинному житлі? А чи сусіди не зрушили стіни так що весь дім на межі краху? А чи опісля їхніх переробок вас не завалить землетрус, або несправна газова плита?" У цьому сенсі власне, окреме, або в новострої, житло має всі переваги для придбання. Особливо це стосується окремого приватного будинку.

 Переваги приватного будинку:

- маєте свій гараж, майстерню, місце для квітів, невеликий садочок, барбекю та відпочинок на природі у вихідні і святкові дні!

- з новими технологіями можна побудувати геть автономний будинок, що матиме: свою електрику, своє термальне опалення і навіть мати прибуток з цього!:

- на старість до Вас привезуть онуків і не на один день!

 А тепер заходимо до Атланти і з першого погляду, навіть не гаючи часу, по доступній вартості:Нове житло

 Поставте пластикові вікна і починайте жити так, як прагне увесь світ - у власному будинку! До речі - у таких приміських селищах мається центральний водогін та водостічні системи!

 Сподіваємося тепер, що наші корисні поради до купівлі приватного житла Вас переконали!

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text