Косметологія, фармацевтика - космецевтика

Це природно - не всі знають що таке космецевтика.
 
Почнемо з простого - косметологія і косметика. Про неї знають і нею користуються всі особи нашої планети і не тільки людина розумна - Homo sapiens. У більшості прикладів косметикою користуються саме жінки. Косметика включає в своє поняття не тільки речовини, препарати, креми, мазі, а й мистецтво прикрашати, що і є прямим перекладом з грецького слова "косметика". Чоловіче населення у даному випадку часто скептично ставиться до косметичних понять, з огляду на свою необізнаність - насправді користуючись косметичними засобами щодня, починаючи з одеколону і інших косметичних засобів для гоління!
 
  І все ж глобалізація внесла свої корективи в обізнаність. Сьогодні косметичні засоби вельми популярні і в арсеналі своєму налічують тисячі препаратів щодо поліпшення людської подоби в цілому і збереження його вічно молодим до ... Можна сказати що косметика займає провідне місце в знаменитій жіночій сумочці, яка "завжди з собою". Популярна в Україні косметика з Кореї що є на https://www.instagram.com/coreana.ua/  має надзвичайні властивості  та якість перевірену світовою спільнотою. А компанії, виробники косметики, перетворилися в корпорації міжнародного масштабу з представництвами по всьому світові.
 
До чого ж тоді центри з естетичної і антивікової медицини що надають послуги:
 
- ін'єкційної косметології;
 
- класичної косметології;
 
- апаратної косметології;
 
- подології;
 
- психології;
 
- естетичної гінекології.
 
 Тут впритул ми наближаємося до поняття космецевтіки. Це вже ціла наука користування косметикою. Космецевтика з'явилася як напрямок догляду за тілом в останні десятиліття і має на увазі суто індивідуальний підхід до кожної людини з застосуванням не тільки косметичних засобів, але і спеціальних медичних технічних апаратів на основі новітніх технологічних розробок.
 

 Препарати космецевтіки мають в своєму складі більш концентровані складові лікарських рослин і вбирають усі досягнення людства в косметології за останнє тисячоріччя, підтверджені лабораторною складовою фармацевтики. Використовувати препарати космецевтіки в домашньому побуті складно, іноді треба мати спеціальну освіту, обладнання та ліцензії виробників. Просто купити їх в звичайному розділі косметики супермаркету - не вийде.

Які компанії виробники космецевтіки відомі в Україні:
 
  - ізраїльська HIKARI;
 
- США - DMK, Colorescience®;
 
- Франція Biologique Recherche - світовий виробник професійної косметики класу Люкс; GERnetic International,
 
- бренд з Німеччини - PEDIBAEHR і PearlShine;
 
- Kaetana - перша професійна українська;
 
- швейцарська United Cosmeceuticals GmbH;
 
- Іспанія - фармконцерн IFC Group;
 
  і ще кілька десятків з Європи, США, Японії, Іспанії та ін.
 
Розібратися в цьому глобалізмі космецевтических препаратів допоможуть тільки професіонали. Навіть не намагайтеся !!! Тому найпростіший і, до речі, популярний і не менш прийнятний шлях - косметика від Кореї на https://www.instagram.com/coreana.ua/

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text