Кращі навушники телефону

Відправляєтеся в екскурсійну подорож і будете безцільно блукати по музеям, розглядаючи картини невідомих художників в бажанні побути наодинці з собою? У відомих картинних галереях буває багато відвідувачів і природній шум іноді заважає, рівно як і настирливий голос екскурсовода на не зовсім зрозумілій мові ... В такому випадку Вам потрібно мати легкий музичний супровід в кращих навушниках телефону. Які вибрати?
 
 Відразу обмовимося, що повнорозмірні навушники не годяться для цих цілей з кількох причин: незручний розмір для подорожі, шум для оточуючих, неекономічність в споживанні енергії. Навушники вкладиші (таблетки) - непоганий варіант, але вони не створюють повної ізоляції ззовні, і у наслідку Ви додасте звук,а це шкідливо Вашому вуха!

 

Для цієї мети краще підійдуть провідні вакуумні навушники, саме провідні. Навушники бездротові з технологією Bluetooth можуть гаситися охоронними системами музеїв. Ще один плюс до кращих навушників телефону - дротяні навушники витрачають менше енергії ніж бездротові! Бездротові безперечно зручні у користуванні, але навіть при знаходженні в квартирі багатоквартирного будинку перешкоди можливі!
 
  Що таке вакуумні? Насправді ніякого вакууму немає, і спосіб видання звуку старий як світ - все ті ж електромагнітні коливання механічної мембрани. А ось щільне розташування в вушному каналі створює замкнутий, "герметичний" простір. Зовнішня схожість з вакуумною упаковкою і народила назву "вакуумні".

 

Амбшюри вакуумних навушників для телефону можуть бути з силікону, поролону або гуми. Іноді, в кращих моделях, пропонуються змінні накладки і амбшюри різного розміру. Всі вони щільно вставляються у вушний канал, абсолютно не пропускаючи зовнішнього звуку, що дозволяє на мінімальній гучності прослуховувати улюблені мелодії без шкоди для вашого слуху.
 
 Про те що такі навушники для телефону компактні, витрачають мало енергії і видають якісне звучання говорити зайве. Головне - не потрібно слухати музику цілодобово безперервно в навушниках та ще й на підвищеній гучності! Підвищена гучність псує слух, а тривале носіння спотворює вухо!
 
 А ось колір, виробника кращих навушників для телефону, довжину з'єднувального кабелю, додаткові аксесуари можна підібрати з менеджерами продаж.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text