Кросівки повсякденні

 Історія появи цієї популярної обувачки тісно пов'язана з історією розвитку спорту - високі показники у спорті неможливі без якісного, зручного, витривалого та легкого взуття. Такі ж потреби у якості ми завжди висуваємо і до шкіряного повсякденного взуття, але майже завжди воно буває важче кросівок. Всі світові виробники взуття помічають втрату клієнтури з розвитком світу кросівок, тому посилено займаються розвитком і цього напрямку свого бізнесу. В Україні найбільшим виробником взуття є місто Харків - це безліч малих підприємств, що переросли у неабиякий великий бізнес. Їх також торкається проблема збуту, тому вже з середини літньої пори починаються сезонні знижки як у харківської компанії ditto на сайті https://ditto.ua/ua/. Навіть кросівки повсякденні поступаються в ціні!
          Конкуренція серед різноманітної ланки виробників, брендів світової взуттєвої індустрії: «Найк», «Адідас», «Пума» та інших, породжує впровадження новітніх технологій, дизайну та призначення. Що до кросівок повсякденних - сьогодні вони значно відрізняється від перших суто спортивних, вироблених в середині минулого століття - подивіться хоча б на кросівки компанії DITTO у Харкові, або інших крамницях України. Вибрати кросівки стало зовсім непросто. Чому?
 

  

 

 

       Матеріали що використовуються при виготовленні кросівок повсякденних, якість клею, і в цілому самого виробу дуже висока. Тільки не треба думати, що можливо вибрати взувачку з тканини-сітки і носити її ткілька років, це нонсенс. Сучасні виробники взуття, і особливо кросівок, не зважаючи на те, що вони світові бренди і законодавці моди у світі, використовують синтетичні недовговічні матеріали. Та ж "пінка" на підошві, однакова у всіх і зношується миттєво за сезон, хоч і прикрита тонким шаром зносостійкої гуми, але тільки в місцях найбільшого зносу - такі принципи сучасних маркетингових технологій.

Або навіть ось так - колюрова або кольорова зносостійка гума наклеєна на пінку місцями.

 

Красиво, дешево (ну ..- не дуже) і зовсім недовговічно, але - зручно і престижно, модно, знов красиво і практично при повсякденному носінні!
 
 І це ще не весь процес вибору кросівок. Найголовніше - вони бувають літні, осінні і зимові - тут мабуть пояснювати не треба, це зрозуміло нашому споживачеві, знайомому з українською зимою. А ось за призначенням - повсякденні, трекінгові, для різних видів спорту (бігу, стрибків, баскетболу, боксу і т.д.)
 
Вибрати кросівки повсякденні найпростіше - їх найбільше на ринку, вони легкі і практичні, мають гарний стильний дизайн. Спеціальні кросівки нас особливо не цікавлять - це прерогатива спортсменів, а от вибрати кросівки для трекінгу - це питання риторичне для туриста. 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text