Купити рукавички

Людство усвідомлено пам'ятає себе всього лише тисячу років, а аксесуарів для зручностей існування придумано неймовірну кількість - і воно продовжує рости! Рукавички - як би незначний предмет одягу - але і без них - ніяк!
 
Виявилося що це цілком затребуваний продукт одягу сьогодні, що з'явився у давні часи і не тільки для захисту від холоду. По-перше - потрібно відрізняти рукавиці, рукавички та мітенки від рукавичок - останні відрізняються наявністю відділення для кожного пальця. Найякісніші вироби шиються зі шкіри - від її якості може варіюватися ціна і призначення, але матеріали для виготовлення можуть бути найрізноманітнішими залежно від епохи і рівня розвитку людства:
 
- з металу в середньовічча у лицарів:

- з товстої шкіри - для соколиного полювання:

 

- з тонкої шкіри - виконують роль знаків розрізнення і положення у суспільстві:

Перчатки папы Перчатки сборщика податей

У середні століття рукавички в розвиненому суспільстві вважалися і були предметом розкоші, а перші жіночі, подовжені ло ліктя, з'явилися в королеви Англії Єлизавети I у 1566г.
 
У наші дні - королева Єлизавета II:

 

На Україні рукавички в чисто європейському вигляді з'явилися значно пізніше середньовіччя, а ось різновид рукавичок - мітенки присутні в одязі Гетьманів і рядових Запорізьких козаків у вигляді подовжених рукавів для захисту зап'ястя як від опіків рушничним порохом так і при ближньому бою на шаблях:

 Козак  Козаки

Ну, а вже у сучасному світі купити рукавички можна для зими і літа, будь-якого виду спорту, туризму і спеціального призначення, навіть купити рукавички для фітнесу - різновид матеріалів, кольорів і форм, з пальцями і без пальців, з засувками і прищіпками різної модифікації і забарвлень ...

При активному шоппінгу знайдете все що забажається:
 
- навіть боксерскі рукавиці оптом в інтернет-магазині товарів для спорту Griluck:
 
 
- для фітнесу ось такі:

- для їзди на велосипеді;

- тактичні:

 

- для риболовлі;

-для лижників:

А для космонавта існують зовсім особливі:

 

Сьогоднішній світовий менеджмент пропонує купити рукавички при шопінгу практично на всі випадки життєвих ситуацій і при їх пошуку сильно запамарачуватися не треба: просто приходите в спеціалізований магазин, підбираєте призначення, розмір, колір і - вони Ваші!

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text