Кириллівка - найдешевший відпочинок

 Вся Україна у літню пору завжди відпочиває на морі. Чорному або Азовському - місць відпочинку на морському узберіжжі досить. Пляжний відпочинок залишається пріоритетом для пересічного українця і бажано - недорогий. Щороку ми відпочиваємо на азовському узберіжжі. Дітвора ще мала і потрібне тепле море. Цього року збиралися особливо ретельно. У Кирилівці на Федотовій косі море чисте, багато крабів і бичка. Тому брали рибальські снасті, маски і дихальні трубки. Для мами головне - пляжний одяг та солнцезахисні окуляри Gucci, які придбали у київської компанії GLASSES на https://glasses.ua/gucci-brand/. У підсумку - зібралися таки і виїхали. Дороги в Україні - це як подивитися. До Дніпра було неважливо по трасі Кременчук - Дніпро, потім відмінна магістраль до Запоріжжя, до Мелітополя, і непогані інші дороги до самої Кирилівки. Дістають об'їзні, втрачаємо багато часу.
 Цінова політика на українських курортах має свої прості правила - чим далі від берега, тим дешевше. Наприклад у Скадовську, на початку липня 2019, перша лінія приватного сектора коштувала від 120 грн. за добу з людини. А всього у 300-х метрах від берега, це приблизно на третій вулиці, вже 80 грн. Різниця невелика і всі звичайно прагнуть ближче до піщаного пляжу та води. Є ще сезонний вплив. Найвищі ціни у "високий сезон". Зазвичай це з 15 липня по 15 серпня.
 
 Кирилівка - найдешевший відпочинок тільки на Федотовій косі в пляжних дерев'яних будиночках без зручностів, на старих, ще радянських заводських турбазах (їм уже по 50 років!). Ми селилися на 4 дні по 110 грн. на добу з людини. У будиночку тільки холодильник і ліжка, стіл, стілець - але краще ніж в наметі. Кухня і все інше на території у 30 метрах від будиночка. Такий же дешевий відпочинок є і в самому селищі, в приватному секторі - але там мало пляжу і відпочиваєш в селі. На косі вся екзотика пляжного відпочинку довжиною десь км зо 20 і більше. Всього відкритої "Федотки" -12 км, далі - заповідник, але теж зі своїми екстремалами в наметах. Просто йдеш і йдеш по нескінченному піщаному пляжу під шум хвиль і морський бриз - чи це не відпочинок?

Кирилловка. Федотова коса. 2019.

Знайомі відпочивали на околиці Степка. Це самий край Федотової коси перед заповідником - село Степок. Там теж різні ціни. Вони знімали кімнату на трьох (третій - дитина 6 років) в новому пансіонаті з дерева, барачного типу з окремими входами і з усіма зручностями. Місце - казка, ноги в морі! Маленький особистий пляж від дверей! Ціна - 1000 грн. за номер на добу, тільки проживання! У 50 метрах від берега - вдвічі нижче з тими ж умовами. Машин проїжджаючих небагато: тиша і хвилі!
 
 З харчуванням на Федотці ніяких проблем немає, навіть - надлишок. Все починається о шостій ранку від місцевого фермера з молоком, свіжою випічкою і готовими сніданками української кухні. Увечері - сотні кав'ярень уздовж усієї лінії моря якось нагадують дикий відпочинок. Поняття "бетонна набережна" відсутнє.

Недолік є - місцеве вино ніхто не вміє робити, тільки для приїжджих, якість огидна. Бражка. Але на морському відпочинку хочеться місцеве. Пошукати - знайдете. Запитуйте той напій, що місцеві наливають собі з-під прилавка! Загалом - з відпочинком нам пощатило. Було сонячно і спекотно - так що мамині окуляри від GLASSES були в принаді:
Кириллівка
 
азовський бичок теж ловився!
 
Висновком мається враження, що Кирилівка - найдешевший відпочинок для пляжного туриму! Їдеш звідтіля - бо набридло, тільки від'їхав - тягне до моря! Додому приїхав, все минуле як уві сні! До наступного літа Азов!

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text