Лікування з дітьми в Поляні

Українські Карпати славетні своїми курортами що базуються на лікувальних джерелах та унікальному кліматі гірських карпатських лісів. Сюди їдуть не тільки на лікування, але і для активного відпочинку. Вибирати кращий курорт Карпат за цінами санаторіїв пропонує туристична компанія з Трускавця на сайті 4relax.com.ua. Пропозиції маються різноманітні - для оздоровлення, відпочинку, єкскурсійного туризму та лікування з дітьми.
 
  Що до останнього, то сьогодні помітно виділяється невеликий, але швидко зростаючий бальнеологічний курорт Українських Карпат - Поляна, Свалявського району Закарпатської області. Курорт базується на мінеральних лікувальних водах "Поляна Купель" та "Поляна Квасова". Їх вуглекислотні властивості і насиченість солями фтору та бору мають лікувальний гастроентерологічний ефект. Відпочинок і лікування з дітьми в Поляні часто вважають кращим варіантом ніж морські курорти.

Киев - Поляна, Свалява. Автошлях. Лечение с детьми в Карпатах. Курорт Поляна

Курортний комплекс в Поляні розташований в 3 км від центру села, поруч з заводом з розливу мінеральних вод. Курорт отримав назву "Сонячна Поляна" та має в своєму складі кілька "сонячних" санаторіїв, готелі, водолікарню, ринок, озеро, бювет мінеральних вод. Оздоровчий комплекс має відкритий басейн для дорослих і дитячий глибиною до 1м, дитячий ігровий клуб і вуличний дитячий ігровий майданчик. Відмінністю від санаторіїв центральної України є озокеритолікування і звичайно ж - своя унікальна вода.

 

Якщо на морських курортах ми мріємо відпочити і оздоровитися водними процедурами, то на карпатських поряд з відпочинком ми набуваємо неймовірне нервове заспокоєння, масу медичних спеціальних процедур та оздоровлення свого організму від міської метушні на цілий рік. Взимку морські курорти закриті, а ось відпочинок і лікування з дітьми в Поляні можливо. Основним зимовим спортивним заняттям є гірськолижний спорт. У селі Поляна є свої гірськолижні траси, які годяться тільки початківцям і дітям! В межах 1-1,5 годин на авто від Сонячної Поляни є сотні інших трас і десятки гірськолижних курортів. Підібрати потрібний Вам допоможуть там же, у туристичній агенції Трускавця на https://4relax.com.ua
 
І ще про село: село Поляна і курорт розташувалися в улоговині, оточеній лісистими горами у місці злиття гірських річок Мала Пиня і Велика Пиня. Тут же, біля села, починається Уклінскій перевал висотою 552м над рівнем моря. З визначних пам'яток - місцева кухня і невелика церква. Село давнє і самобутнє.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text