Мандруємо Україною не тільки з Дмитром Комаровим

Путешествуем налегке велосипедом
Коронавірус, війна і нескінченна інфляція ніяк не відлякали мешканців України від бажання подорожувати у пошуку нових відчуттів та вивчення своєї спадщини. Якось непомітно підкралася ця спрага пізнати свою країну і українську ідентичність по залишках крихт історичних і природних пам'яток. Історичних - все українське цілеспрямовано знищувалося з 1240 року, а створене природою - з 1564р. Разом: все що залишилося - нарешті наше. Потрібно його берегти і ... Зовсім з недавніх пір внутрішній туризм в нашій країні, як індустрія що приносить прибуток, став бажаним і набирав обертів. В усякому разі це було до 24 лютого 2022 року, всупереч вже існуючій війні з 2014р. І якщо після безвізу усі кинулися на заробітки до Євросоюзу, а потім і на "подивитися", то сьогодні країна в плані туризму стоїть на місці. Але розвиток був і буде! Прикладом тому безліч фактів, які народжені за підтримки держави і зрідка - меценатів.
 
  Що сприяло розвитку туризму? Перш за все - у розвиток туристичної індустрії внесли внесок числені туристичні агентства, спрямовані спочатку на закордон, внутрішній же туризм трохи відставав. З огляду на пандемію COVID-19, відбулося перенаправлення потоків туристичного попиту. Розібратися і зробити свою подорож по Україні комфортною, допоможуть спеціальні посередницькі агентства, які об'єднують в собі весь туристичний бомонд вітчизняних туроператорів. Що подивитися в рідній Україні, архітектурні пам'ятки та безліч спадщини знайдете тут, на сторінках компанії Travel-Guide.

Зверніть увагу на особливу популярність Одеси, Українських Карпат, Львівської кави, Закарпатських фортець! 

"Це ж Європа" - так вигукнув всім відомий співак Андрій Макаревич після недавніх гастролів Закарпаттям. Не тільки Кам'янець-Подільський, вся Україна - Європа!

Андрей Макаревич в Украине

Загляньте у Чернігівську обл та пізнайте що таке Батурин.

Батурин. Дворец Гетмана Разумкова.

Батурин

Так, це багатостраждальний Батурин, забута столиця України. Відреставрований (!!!) палац Гетьмана Війська Запорізького Кирила Григоровича Розумовського (українець, уродженець села Лемеші, Козелецька сотня, Чернігівська губернія 1728-1803). Палац відреставрований у 2005-2009р. за участю держави, президента і меценатів України! А хто знає всю таємницю історії Батурина, Батуринську різанину, влаштовану московським царем Петром? А що було навесні 2022?
 
 Таким чином можна зробити віртуальну прогулянку по всіх пропонованих місцях і здійснити подорож по Україні з комфортом, вибираючи в одному місці, і не плутаючи у сотнях різних сайтів з туруслугами.
 

 У цьому році пляжний туризм вірогідно буде у занепаді, трекінговий туризм - також. Напевне на плаву зостанеться воєнний туризм, міський. Особливий, вимушений війною розвиток, уже спіткав сільський зелений туризм у вигляді переселенців. Хоча - це все теж вимушений туризм.

Те що почав популяризувати телемандрівник Дмитро Комаров до весни 2022р. у своїх подорожах Україною: Асканія - Нова, Олешківські піски, Венеція на Дунаї - це є трекінговий туризм і відновимо його опісля війни!

Дещо зараз під окупацією і багато потребує допомоги волонтерів та охочих! А Ви знали що в Україні є справжня пустеля? - То не Сахара, але справжня піщана пустеля з барханами і гримучими пустельними зміями? Херсонська обл. - не тільки Залізний Порт і Чорноморський Біосферний на Кінбурнській косі! І не тільки пляжний туризм.

Херсонская обл. пески

Україна - багатюща держава і не тільки мінеральними та трудовими ресурсами. Туристичний потенціал невичерпний! Транспортна інфраструктура - не менш розгалужена ніж у Європі! І подорожувати з комфортом по рідній країні було і стане правилом для пересічного українця! 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text