![]()
Коронавірус, війна і нескінченна інфляція ніяк не відлякали мешканців України від бажання подорожувати у пошуку нових відчуттів та вивчення своєї спадщини. Якось непомітно підкралася ця спрага пізнати свою країну і українську ідентичність по залишках крихт історичних і природних пам'яток. Історичних - все українське цілеспрямовано знищувалося з 1240 року, а створене природою - з 1564р. Разом: все що залишилося - нарешті наше. Потрібно його берегти і ... Зовсім з недавніх пір внутрішній туризм в нашій країні, як індустрія що приносить прибуток, став бажаним і набирав обертів. В усякому разі це було до 24 лютого 2022 року, всупереч вже існуючій війні з 2014р. І якщо після безвізу усі кинулися на заробітки до Євросоюзу, а потім і на "подивитися", то сьогодні країна в плані туризму стоїть на місці. Але розвиток був і буде! Прикладом тому безліч фактів, які народжені за підтримки держави і зрідка - меценатів.
Що сприяло розвитку туризму? Перш за все - у розвиток туристичної індустрії внесли внесок числені туристичні агентства, спрямовані спочатку на закордон, внутрішній же туризм трохи відставав. З огляду на пандемію COVID-19, відбулося перенаправлення потоків туристичного попиту. Розібратися і зробити свою подорож по Україні комфортною, допоможуть спеціальні посередницькі агентства, які об'єднують в собі весь туристичний бомонд вітчизняних туроператорів. Що подивитися в рідній Україні, архітектурні пам'ятки та безліч спадщини знайдете
тут, на сторінках компанії Travel-Guide.
Зверніть увагу на особливу популярність Одеси, Українських Карпат, Львівської кави, Закарпатських фортець!
"Це ж Європа" - так вигукнув всім відомий співак Андрій Макаревич після недавніх гастролів Закарпаттям. Не тільки Кам'янець-Подільський, вся Україна - Європа!
![Андрей Макаревич в Каменец-Подольском 2021 весна Андрей Макаревич в Украине](http://restplace.com.ua/sites/default/files/pictures/2021/%D0%BC%D0%B0%D0%BA5.png)
Загляньте у Чернігівську обл та пізнайте що таке Батурин.
![В таком виде дворец стоял до 2006 года. Батурин. Дворец Гетмана Разумкова.](http://restplace.com.ua/sites/default/files/pictures/2021/1560329234.40565d00bc12630ad64365219_705239649894593_6082789051193098240_n.jpg)
![Дворец - резиденция Кирилла Разумовского, Гетмана Войска Запорожского Батурин](http://restplace.com.ua/sites/default/files/pictures/2021/%D0%B1%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%D0%BD.jpg)
Так, це багатостраждальний Батурин, забута столиця України. Відреставрований (!!!) палац Гетьмана Війська Запорізького Кирила Григоровича Розумовського (українець, уродженець села Лемеші, Козелецька сотня, Чернігівська губернія 1728-1803). Палац відреставрований у 2005-2009р. за участю держави, президента і меценатів України! А хто знає всю таємницю історії Батурина, Батуринську різанину, влаштовану московським царем Петром? А що було навесні 2022?
Таким чином можна зробити віртуальну прогулянку по всіх пропонованих місцях і здійснити подорож по Україні з комфортом, вибираючи в одному місці, і не плутаючи у сотнях різних сайтів з туруслугами.
У цьому році пляжний туризм вірогідно буде у занепаді, трекінговий туризм - також. Напевне на плаву зостанеться воєнний туризм, міський. Особливий, вимушений війною розвиток, уже спіткав сільський зелений туризм у вигляді переселенців. Хоча - це все теж вимушений туризм.
Те що почав популяризувати телемандрівник Дмитро Комаров до весни 2022р. у своїх подорожах Україною: Асканія - Нова, Олешківські піски, Венеція на Дунаї - це є трекінговий туризм і відновимо його опісля війни!
Дещо зараз під окупацією і багато потребує допомоги волонтерів та охочих! А Ви знали що в Україні є справжня пустеля? - То не Сахара, але справжня піщана пустеля з барханами і гримучими пустельними зміями? Херсонська обл. - не тільки Залізний Порт і Чорноморський Біосферний на Кінбурнській косі! І не тільки пляжний туризм.
![Олешковские пески. Херсонская. Украина. Херсонская обл. пески](http://restplace.com.ua/sites/default/files/pictures/2021/%D0%94%D0%B5%D0%BD%D1%8C%201.jpg)
Україна - багатюща держава і не тільки мінеральними та трудовими ресурсами. Туристичний потенціал невичерпний! Транспортна інфраструктура - не менш розгалужена ніж у Європі! І подорожувати з комфортом по рідній країні було і стане правилом для пересічного українця!
Додати відгук