Модна спека 2020

Спека 2020
Зібралися на вечірку в далекій туристичній подорожі? Підготуйтеся заздалегідь щоб уникнути клопіткого шопінгу в останню мить. Тільки для Вас у поточному сезоні модельєри всього світу підготували дивовижні жіночні колекції. Унісекс тимчасово відступив, залишаючись лише в стилі сафарі, а повсякденний, пляжний, вечірній і навіть офісний одяг стали гімном легкості, феєричності і краси.
  Що новенького в літніх сукнях?
   Повернулося багато з того, що останніми роками відкидалося і вважалося не тільки немодним, але і безглуздим. Але сьогодні стало хітом і верхом досконалості.
Серед новинок:
- декорування пір'ям;
- блиск і велика кількість паєток. Похмурі, непримітні наряди зараз не актуальні. Час виблискувати, переливатися і зачаровувати;
 До речі - до такого вбрання слід підібирати білизну у крамничці Fashion4you.ua на сторінці https://fashion4you.ua/c129-soblaznitelnoe-bele/ . Це фантастичне поєднання приголомшить Ваших чоловіків!
Мода влітку
 
- напівпрозорі тканини и кроше. Припускається поєднання з туніками, купальниками або майками. Головне, щоб хоч тошечки просвічувалось тіло та білизна;
- волани, оборки. Актуальне оформлення ними подолу, декольте. Кутюр'є пішли далі и презентували на суд громадськості сукні-волани и вбрання, що нагадує крінолін.
- тонка плісірована тканина, та ще з ефектом деграде - зразок стилю и тонкого смаку.
 
Мода 2020
 
- Рослинний і квітковий малюнок, оголені плечі або спина замінили собою наглухо закритий, безформний гардероб.
   Чи дісталася мода з подіумів до магазинів в Україні?
  Дивно, але українські інтернет-магазини встигли вчасно відреагувати.
   Прогноз на 2021рік:
  -Оглядачі з глянцевих журналів прогнозують, що рух в бік укорочення, полегшення і легкості сарафанів та суконь буде тривати. Обручка, квіточки, світлі тони, особливо білий, будуть панувати ще кілька років. Ці віяння мають властивість приходити надовго і міцно триматися за свої позиції.
 - Пір'ячко навряд чи довго проіснує, а блискучі короткі або урочисті «до підлоги» туалети, явно будуть в тренді 2-5 років. До «леопарда» і «змій» додався агресивний «горошок» і дрібні смужки.
 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text