Мисливський тепловізійний приціл

Сьогодні багато мисливців - це не зовсім мисливці в тому сенсі що полювання на диких тварин - це вже не один із засобів щоб годувати сім'ю. Сьогоднішнє полювання - це хобі з невеликими пригодами і відпочинком на природі. Сам процес полювання перетворюється з тяжкої праці у розвагу. Чому так? По-перше, для полювання є мисливські господарства у яких тварини вже підгодовані на місцевості, а іноді підходять прямо до огорожі мисливського господарства, знаючи що і тут для них завжди є свіжий корм. А по-друге - спорядження та зброя. В деяких параметрах ці дві складові перевершують армійське, не всіх армій звичайно. Взяти хоча б тепловізійний приціл Pulsar Thermion. Ось так виглядають потенційні цілі в нічний час:Ночной прицел

Природно, це не армійський приціл - самі судіть по характеристикам на сайті інтернет-магазину. І звичайно-ж такий приціл ніяк не підійде до дідової мисливської рушщниці12 калібру з дальністю забійної сили в 50 метрів.
 
 Чи потрібен сьогоднішньому мисливцеві такий приціл в арсеналі? Був такий випадок:
 
  Кілька років тому, ще до війни з Російською Федеративною республікою, сталося нещастя в Козелецькому районі Чернігівської області, в селі понад Десною. Справа була під осінь. Незрозуміло хто почав різати худобу ночами. Причому вибирає молодняк. Спочатку думали що це вовк. Всі повадки - вовчі. Принаймні так говорили місцеві мисливці. Тільки от невдача - ніхто в останній рік жодного разу не зустрічав відкрито вовка - ні мисливці ні чабани. Були підозри, організували вилазку місцевих мисливців майже з усього району, за третім разом вбили одного. Заспокоїлися. Але питання не вирішилося. Вже вдень, в тумані, втратили не овець - а 4-х бичків! Горло перекушене, кров випита і тварину кинуто!
 
 Вирішили влаштувати нічну засідку, зібралося чоловік 15 мисливців. Просиділи ніч даром, але тварин ніхто не чіпав. Хоча стадо овець в певний момент ночі сильно занепокоїлося. Ну що ти побачиш з китайським ліхтариком? Місцевий єгер запропонував запросити на допомогу столичних мисливців у яких знайдеться і карабін, і нічний приціл - тепловізійний. На цьому все і закінчилося. В першу ж ніч було підстрелено троє, на вигляд - здичавілих собак. Немаленькі і зовсім не вовки. Менший - видно виводок. Руді.
  Напади на тварин припинилися і життя увійшло в звичайне русло. Тільки ось місцеві жителі дізналися в убитих тих собак, що вдень спокійно проходили через село, просто по центральній вулиці, по узбіччю асфальту, повз сільраду і лавку, і не один раз - як свої. Ну хто ж міг подумати?
 
 Що стосується параметрів тепловізійного прицілу, тепловізора, тепловізійного бінокля - про все читайте на сайтах в інтернеті. Параметри і призначення у всіх різні, хоча завжди застосування на полюванні одного приладу не виключає потребу в інших.

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text