На допомогу сучасному бізнесу для відпочинку

Наший каталог "Місце відпочинку - Україна" створений для просування та реклами вітчизняного бізнесу для відпочинку. Каталог пропонує самостійне безкоштовне розміщення інформації про своє місце відпочинку. Пропонується і платне написання матеріалу нашими редакторами, розміщення оглядових статей. Крім цього, підприємці, що відкрили свою сторінку в каталозі, можуть безкоштовно створювати Афіші заходів що проводяться, при цьому автоматично потрапляючи на першу сторінку каталогу, або створювати цілі фотоальбоми у розділі "Фотозвіти" про проведені заходи. Всі пропозиції можливо розміщувати на 4-х мовах. І ви думаєте багато хто цими шляхами безкоштовної реклами користуються - ні! Наш вітчизняний малий бізнес ще не доріс до середнього, не має бізнес-освіти і відповідних навичок про які можна отримати поради тут. Ми ж зі свого боку хочемо запропонувати декілька практичних рекомендацій на допомогу сучасному бізнесу для відпочинку в Україні з практичних спостережень наших редакторів.
 
Перше що кидається в очі - необізнаність в складанні матеріалу. Не тільки граматика кульгає, але й саме бачення об'єкта написання. Мало хто може поставити себе на бік клієнта і зрозуміти що він хоче прочитати, що його цікавить. Багато хто уявляє свою статтю як оголошення в газеті і зовсім далекий від поняття того що текст повинен бути написаний словами зрозумілими для роботів пошукових систем, а зміст - для клієнта. У плані граматики потрібно знову ж розуміти граматику для клієнта - не варто робити помилки у словах, і граматику для роботів - робити прогалини після розділових знаків. Помилки у словах перевіряються програмами семантичного аналізу тексту, ці ж програми підкажуть змістове навантаження для роботів - показники класичної та академічної нудоти документа що повинні знаходитися у межах цифр до 4-х і 9-ти відповідно. Поняття унікальності - те що не можна повністю копіювати текст зі свого сайту і розміщувати його всюди де тільки пропонується - це взагалі шкідництво для просування свого бізнесу в інтернеті - роботи це не люблять і відсувають такі тексти на подальші сторінки, а ми ж, клієнти, далі п'ятої пошукової не читаємо!

На допомогу сучасному бізнесу для відпочинку ми б порадили, до вже розміщених фото внутрішнього устрою об'єкту відпочинку, додати фотографії зовнішнього вигляду прилеглої території. Пам'ятається випадок у Криму: - "По дорозі з селища Фрунзе, що під Миколаївкою Бахчисарайського району, до морського узберіжжя тяглася грунтова дорога. На морському березі, в оточенні голого, виснаженого степу, розташувалася невелика турбаза на 5-6 вагончиків - такий собі "оазис у пустелі ". Навколо - нічого і нікого, тільки каламутне море і крутий глиняний беріг. І ось по цій дорозі, в спекоту з сумками, підходять до моря двоє закоханих молодят. І маленька дівчинка так його лає, свого чоловіка, і так б'є своїми маленькими крихкими рученятами і кричить: - "Як ти міг не довідавшись подробиці, купити у Москві в турфірмі путівки невідомо куди? І це весільна подорож? "- І інші лайливі слова, можливі тільки у російській мові. А я стою на узбіччі біля машини і уявляю який молодець турфірма, що змогла продати такі путівки і які наслідки цієї авантюри?"

Тому зараз, якщо хтось не вказує точне місце розташування свого місця відпочинку на карті Гугл, або не робить фото прилеглої території та пляжу - отже мабуть щось приховує або намагається приховати від допитливих очей клієнта. А може місце виявиться поруч з нічним клубом, як колись на відпочинку в Кирилівці на Федотовій косі ми ненароком оселилися на турбазі поруч з клубом Техас - так у мене вже десять років крутиться в голові ця клубна музика. - Обидва приклади з лихих 90-стих!

Або та ж одеська Затока:

І ще в допомогу сучасному бізнесу для відпочинку, побажання від клієнтів за якість сервісу: - Він звичайно зростає з року в рік. Зрозуміло що більшість підприємців розширюють перелік послуг, аж до спроб продовжити властивий українським морським узберіжжям короткий курортний сезон, влаштуванням басейнів із морською водою і повноцінним харчуванням - що дуже вітається сучасним клієнтом, розпещеним доступним і якісним сервісом Туреччини або скажімо - Болгарії. Але цінова політика? Спробуйте сьогодні, на початку сезону, забронювати категорію вище середньої в Кирилівці - наймасовішому морському курорті Азовського моря - всі дорогі місця заброньовані до 1 вересня, вільна тільки категорія близько 300грн. з людини на добу. І в той же час пропонований варіант котеджу біля самісінького моря за 800 грн. на добу не має навіть ранкового безкоштовного сніданку - тільки проживання? Ну де він наш сервіс? Просто користуємося коротким літом щоб встигнути заробити максимум і тільки?

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text