Нам потрібен намет туристичний

Палатка -автомат
Весна на вулиці і коронавірус все ближче до порогу будинку. Готуємося відпочивати у цьому році якщо не дикунами, то вже точно проживати не в самому багатолюдному готелі. Будемо шукати просторіше. І не тільки ми. Усі побіжать через місяць шукати намети та інше туристичне спорядження. І якщо без спального мішка і спецвзуття у літню спеку можна обійтися, то намет потрібен і не один, посилаючись на свій власний досвід.
 
А наметів сьогодні ... голова обертом ... який вибрати?

   Палатки для туризма

Це все до того, що відпочивати на природі потрібно теж з комфортом і на всякий туристичний похід потрібно своє спорядження і краще - не найпростіше! 
 
Але головний атрибут туристичних походів - намети, а вони бувають:
 
- літні:
 
- весна, літо, осінь;
 
- зимові;
 
- подвійні і одинарні;
 
- для риболовлі на льоду;
 
 - і таке інше ...
 

 Нам потрібен намет туристичний для літнього туристичного походу. Для початку визначимося якого виду він нам потрібен і на скільки місць. Якщо для походу всією сім'єю, то одного може бути і замало. У мене на такий випадок одна двомісна з маленьким тамбуром, ось така:Палатка двухместная

і чотиримісна з коридором:

Палатка с тамбуром

і утеплена гірська:

палатка туристическая Палатка горная

На що звертати особливу увагу при виборі намету туристичного для сімейного походу. Чому саме для сімейного? Тому що професійні мандрівники об'єднані в клуби. У них питання спорядження, безпеки і комфорту, обговорюються з фахівцями і стоять на першому місці. Це перш за все стосується гірського туризму - тут все серйозно!
 
 На що ж нам звернути увагу:
 
- то що склад сім'ї відіграє роль, місткість - це вже зрозуміло;
 
- намет повинен мати тамбур, як на двох верхніх фото. На верхньому - маленький тамбур, та й намет на дві людини, легкий, для велосипеду і пішого туризму.
 
 У другій - місткий, що закривається тамбур. У ньому відмінно розміщується розкладний стіл і шість чоловік за обіднім столом. При потребі в тамбурі можна додатково розмістити ще 2-3 людини на нічліг навіть на розкладачках. Зручно, подорожуючи на авто. Розкладачки на алюмінієвому каркасі - да !!! Я беру іноді з собою, і ватяні матраци - теж !;
 
- намет обов'язково повинен мати вентиляційні вікна з захистом від дощу. Іноді це захисна хустка, котра окремо кріпиться на вентиляційний отвір - не загубіть її!!! Вона захищає не тільки від дощу - протяг при вітрах теж буває і холод в серпневі ночі так і проситься в намет !;

Палатка туристическая

- непромокна підлога. Мабуть сьогодні всі намети мають таку, тільки різною мірою вологозахисту.
 
  Каркас у всіх наметів, крім деяких специфічних, гнеться і досить міцний. Бувають окремі поломки трубчастих складових частин каркаса - їх можна знайти в ремкомплекті туристичних магазинів. Але, повірте, такі поломки бувають тільки по людській необережності.
 
  Що стосується у виборі складу матеріалу, з просоченням, і що таке просочення - то тут без консультації з менеджерами компанії що продавець, ніяк не обійтися.
 
 Все що вище написане - намети найпоширенішого, простого варіанту. В останні роки на ринок вийшли напівавтомати що самі розкриваються, вироби будь-яких варіантів, які раніше були популярні тільки у вузького кола специфічного туризму - риболовецького, гірського, для рятувальників - т.зв. намети - автомат. В натурі вони нічим не відрізняються від простго намету - тільки мають спеціальний, що гнеться в кільце, каркас. Легко розкласти і скласти. Тут настає момент, коли потрібно уважніше поставитися у виборі, оцінити свої здібності. Не у кожного і не відразу виходить "легко" скласти намет - автомат. Знову ж таки питання вирішується за допомогою менеджерів і відеороликів.
 
 У будь-якому випадку - не ведіться при виборі намету туристичного на дешеві варіанти з піднебесної - ризикуєте отримати зіпсований відпочинок. З цього приводу:
 
Як то було: на риболовлі до мене під'їжджає хлопчина на велосипеді з фотоапаратом, не простим, з довгим об'єктивом, тринога. Знімає види заходу сонця. Розбалакалися. Кажу йому, мовляв, дорогі виходять фотографії ... А він у відповідь, дивлячись на мої спінінги і котушки: - "Риболовля теж недешево!". Це він ще всього іншого не бачив включаючи шість наметів і п'ять спальників, два надувні човни, мішок взуття та спецодягу, валізи снастів для риболовлі та 7 велосипедів. І все тільки найнеобхідніше! Окрема кімната 20м2 в прибудові! І я навіть не запеклий турист. Сім'я звісно!!! Пересічний мешканець України!

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text