Навчання за кордоном

Українська мова належить до групи слов'янських мов і має схожість з ними по лексичнім збігам або лексичному запасу (як завгодно):
 
- білоруський - 84% лексичних збігів;
 
- польський - 70%;
 
- словацький - 68%;
 
- російський - 62%.
 
  З наведеного випливають дві мови розвинених європейських країн - польська та словацька, опанувати які буде найпростіше для майбутнього студента з усього переліку європейських мов. Звідси і висновок -  набути вищу освіту за кордоном найпростіше буде у Словаччині, або Польщі.
 
  Головне питання для батьків майбутнього студента - скільки коштує навчання за кордоном?
 Навчання у Словаччині - це безкоштовно, але ж не для всіх, як завжди маються квоти фінансування з держбюджету. У Польщі ситуація складніша і навчання коштує навколо 1000 Євро на рік. 
 
 Про навчання у Словаччині більш детально розповідає україно-словацька компанія Free Student з офісом у Івано-Франковську та місті PREŠOV (Пряшів Словаччина). Компанія має кілька випусків своїх протеже та досвід шести років роботи по навчанню украінців у Словаччині.
 Що пропонується?
- співбесіда для бажаючих майбутніх студентів;
- мовні курси та навчання у державних університетах Словаччини за переліком:
- Католицький університет в Ружомберку;
Католицький університет в Ружомберку
 
- Кошицький Державний технічний університет;
Кошицький Державний технічний університет
 
- а також: Трнавський університет у  Трнаві, Університет Коменского в Братиславі, Словацький технічний університет в Братиславі, Університет Костянтина Філософа в Нітрі, Словацький сільськогосподарський університет у Нітрі, Університет Павла Йозефа Шафарика в Кошице.
 
 Як, де, коли і для чого - все є у доступному форматі на сайті компанії https://free-student-slovakia.org  зі 100% гарантією вступу до навчального закладу!
 
 Що треба добавити до пропозицій фахівців:
- навчання у європейській країні дає переваги на гарантоване працевлаштування не тільки за кордоном, а й у себе вдома;
- знання мови європейської країни, навіть без виші - це вже плюс на все життя;
- як і з Гарварда, студентів з європейських вишів цінують не тільки за отриману високу освіту. Важливим є факт знайомства з майбутніми менеджерами провідних європейських компаній. Комунікабельність, отримана на теренах європейського бізнесового кола, має переваги нашої вищої освіти;
- кілька років прожитих у розвинених країнах міняють людину назавжди і тільки на краще;
- навіть відпустка у європейській країні поміняє Ваш світогляд, що вже казати про роки...
 
Переваги освіти за кордоном - очевидні. Які безпосередньо спеціальності опановують у вишах Словаччини та їх презентаціі - дізнаватись треба у фахівців Free Student на співбесідах та презентативних зустрічах.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text