Не тільки гарно та модно

Якщо Ви займаєтеся риболовлею та легким трекінгом, маєте малих дітей і велику дитину у вигляді чоловіка - Ви зайшли саме сюди, на цей сайт і читаєте саме ту статтю, яка надасть Вам поради - ну не можуть бути не модниками сучасні рибалки, туристи та туристки. Одна справа - мати сучасний девайс у вигляді персонального комп'ютера з доданим телефоном, престижне авто і бути високооплачуваним фахівцем, і зовсім інше - красиво і модно одягати не тільки себе, але і всю свою родину.

Не только красиво и модно. Не только красиво и модно.

Не только красиво и модно. Не только красиво и модно.

Однак якщо Ви носите ось такі сучасні трекінгові черевики спеціально призначені для риболовлі та туристичних походів, подолання гірських і лісових неходжених стежок, то

Треккинговые ботинки

слід одягатися не тільки красиво і модно - тонка білизна та біленькі шкарпетки більше підійдуть для офісної та повсякденної міської метушні, нас же більше цікавлять спеціальні шкарпетки, які бувають:
 
- теплі, з натуральної овечої вовни, з синтетичної ниткою для міцності, бабусиної ручної в'язки:

Носки шерстяные

- вовняні, промислового виробництва, більш ніжні, але теж дуже теплі:

Машинная вязка. Шерсть

- бавовняні, махрові зсередини, але не дуже теплі:

Носки из хлопка.

- і найкращий варіант для далеких походів - спеціальні трекінгові шкарпетки, які теж можуть бути з вовняною ниткою або бавовняні.
 
У будь-якому випадку в усі види як зимових так і літніх шкарпеток додається нитка з поліестеру, яка надає їм міцність і зберігає форму. У теплу пору року кращим варіантом є тонкі шкарпетки з натуральної бавовни - вони відмінно "дихають", пропускаючи зайву вологу назовні і не створюють термоеффекту. У холодну пору року кращий варіант - трекінгові шкарпетки, які теж бувають вовняні (тепліші) і бавовняні.
 
При цьому внутрішній шар таких шкарпеток може бути як з синтетичних матеріалів, так і бавовняна в'язка. У мене є обидва варіанти таких шкарпеток:
 
- вовняні з поліестерним внутрішнім носком:

Треккинговые носки Треккинговые носки

- повністю бавовняні:

Треккинговые носки Треккинговые носки.

Відмінність при використанні різного виду трекінгових шкарпеток невелика, принаймні для процесу відведення вологи, а ось по теплоті шкарпетки з вовняним зовнішнім шаром помітно тепліше. Оскільки черевики для прохолодної пори року придбано на один розмір більше - то під низ я одягаю прості бавовняні шкарпетки, зверху - теккінгові, а в залежності від температури навколишнього повітря - вовняні або х / б.

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text