Обираємо двигун для човна

 Якщо Ви читаєте цю статтю значить у Вас є човен і Ви вирішили до майбутнього сезону придбати човновий двигун. У вирішенні цього питання є кілька варіантів і на першому місці стоїть питання до якого човну. Не можна приміряти на надувний ПВХ човен вагою 20кг човновий двигун потужністю 90 к.с. - він її своєю вагою порве. І не буде ніякого сенсу якщо Ви застосуєте для 10-ти метрового човна старий радянський Вихор 25к.с. Такі варіанти, коли на великий корабель ставиться слабенький двигун, мають місце тільки коли це додатковий або двигун маневрений, як це буває у вітрильних яхт. Як же визначитися?

 
 Розглянемо варіант для надувного човна. Можна вибрати бензиновий або електричний човновий двигун не виходячи з дому. 
Плюси електричного човнового двигуна для ПВХ човнів:
 
- тихий хід;
 
- дешевше в експлуатації;
 
- менше часу на обслуговуванні та догляді;
 
- маленькі поточні витрати - не потрібні мастила, свічки запалювання, ремонт стартерів та Бендиксен. Чи не потрібен бензин !;
 
- низька вага;
 
- практично вічний моторесурс. Там нема чому ламатися: пара підшипників, редуктор ...
 
недоліки:
 
- обмеженість у потужності, з її збільшенням вага мотора і акумуляторів непорівняна з вагою надувного човна;
 
- маленька швидкість;
 
- потрібно дорогий літій-іонний акумулятор, який має ресурс до 1000 циклів заряду-розряду або 5 -7 років експлуатації. Можна використовувати і кислотний акумулятор, але його велика вага і всього 400 ціклов заряду-розряду змушують задуматися на користь літієвого.
 
- малий радіус пересування, який обмежений потужністю акумуляторів. Для його збільшення або для уникнення інших неприємностей при розрядці останнього, потрібна підзарядка на воді у вигляді сонячної батареї. Це цілком вирішуване і недороге як на сьогодні питання і навіть на човні ПВХ довжиною 2,5 м знайдеться місце для невеликого сонячного елемента. Однак це не панацея, а всього лише страховка дістатися до рідного причалу.
 
 Сьогодні найбільшою популярністю в середовищі рибалок і мисливців користуються човна ПВХ розміром до 2,5 м (дозволені без реєстрації). До них підійдуть найлегші човнові двигуни з запасом ходу трохи більше 2-х годин і потужністю 200-500 пн.
 
  Трохи складніша ситуація з вибором бензинового човнового мотора:
 
- для маленької 2,5 - 2,7 м підійде човновий мотор потужністю до 3,5 к / с:
 
- човен 3м - 10к / с;
 
- 4м - 15-20 к / с;
 
- човен завдовжки більш 4м може комплектуватися бензиновим двигуном від 15к / с і вагою від 60 кг.
 
У паспортах човнів під мотор є дані про допустимої потужності двигунів. Дивимося скріншот зі сторінок на https://dvakapitana.com.ua/podvesnye-motory/benzinovye/parsun/

 

 

Нам потрібні далекі поїздки по Дніпру і для цього човна вибираємо ідеальний варіант:

з характеристиками:

Чому цей човновий мотор?
 
- 4-х тактний економічніше;
 
- 20л.с. - нам цілком достатньо для спокійного пересування по воді і вага обраного човнового мотора дозволяє встановити або зняти його удвох.
 
  Яким буде це літо - можна тільки гадати, але готуємося заздалегідь і поспішаємо приймати правильне рішення!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text