Одяг мисливця та рибалки

 Дніпро - головна річка України і споконвіку народна годувальниця, а сьогодні це ще й найцінніший прісноводний ресурс країни. Шкода тільки що в останні роки рибні багатства зникають просто "на очах". І якщо навесні і влітку риба ловиться для негайного вживання, а рибалка перетворюється у відпочинок, то осіння риболовля - час подумати про заготвлю про запас.

 
  Пізня осінь - пора холодна в Україні та й риба частіше відмінно ловиться саме в негоду - в сиру, вітряну погоду. Час подумати про правильну екіпіровку. В цьому відношенні кожен сам собі ладен, але краще звернути увагу на професійні магазини з категорії "мисливець-риболов".  Тільки в таких супермаркетах для справжніх професіоналів рибалки і полювання можна придбати не дешеву китайську підробку, а якісну заводську екіпіровку. Незважаючи на національні пріоритети, останніми роками помітна тенденція на професійний одяг.
 
  Що включають слова "професійний одяг" мисливця-рибалки і на що потрібно звернути особливу увагу?
 
  Перш за все - взуття. Ноги в теплі - запорука здоров'я і виключення застуди. Тут на перше місце виходить професійне взуття для подорожів по місцях щодо незайманих природних територій - трекінгове взуття. Трекінгові черевики відрізняються від звичайних дихаючим верхом з натуральної шкіри - нубуку та замші. Взуття з нубука має більш презентабельний вигляд, але і коштує дорожче. В таких черевиках маються бічні тканинні вставки для кращого відведення вологи зсередини і найголовніше - водонепроникна, дихаюча мембрана. Кращою за якістю мембраною на сьогодні є розроблена компанією ВНА Technologies оригінальна гидрофобна тефлонова мембрана eVent з пористою структурою і інтегрованим олеофобним захистом. Простіше кажучи - у популярних подвійних мембран компанії Gore-Tex основна мембрана не пропускає воду зовні і випускає пар зсередини взуття; друга - захищає саму мембрану від жирових виділень поверхні шкіри. Мембрана eVent не потребує додаткового захисту, зберігаючи високі вологозахисні якості. А ще простіше: влітку у трекінгевому взутті на рибалці ноги не так потіють і навіть шкарпетки залишається сухими при +30 спеки. При дощі восени шкарпетки теж сухі. Трекінгове взуття дуже зручне на нозі, має гумову або м'яку, нековзаючу підошву вібрейм.

Треккинговые ботинки Керримор Треккинговые ботинки

І про шкарпетки - до мембранного взуття потрібно мати трекінгові шкарпетки, які складаються з двох шарів: натільний - синтетичний з підвищеною здатністю пропускати піт. Другий шар, що утеплює, може бути бавовняний або вовняний з начосом для зимового варіанту.

Носки треккинговые

Трекінгове взуття призначене для активного руху і не має утеплювача. Для зимової риболовлі потрібне інше взуття.
 
  На другому місці - термобілизна. Про її переваги вже знаємо не з чуток: не намокає від поту, зберігає відчуття тепла і сухості навіть після інтенсивних навантажень. Перевершує за всіма показниками вовняну білизну.
 

  На третьому місці - верхній одяг. Саме він захищає від несприятливих погодних умов і одяг мисливця-рибалки має кілька варіантів верхнього одягу - по погоді! Для купівлі першого разу краще поспілкуватися з професіоналами - менеджерами, вони краще знають всі тонкощі кожного виду одягу мисливця-рибалки, Вам лише потрібно підібрати розмір і вдала рибалка відбудеться! Як ця плітка - вже в засолі!Плотва в засоле

 

 

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text