Оригінальний подарунковий шопінг

Завжди усі хочуть щоб їх подарунок був найцікавішим і найоригінальнішим, а за кількістю приводів щодо дарування подарунків у слов'ян, напрошується той старовинний анекдот про росіянина та іноземця що посперечалися на щигля: - "У кого більше приводів для пиятики?". Ось і приводів зробити подарунок близькій людині у нас в році набирається неміряно. Але хто пам'ятає той подарунок, який йому подарували на день народження в минулому році, не кажучи вже про подарунки п'ятирічної давності?
 
Трохи відволікаючись, поділимо подарунки на незвичайні, оригінальні, нестандартні, прикольні, цікаві, для жінок, чоловіків, дітей, творчі, корпоративні, на ювілеї і весілля та інше... Хоча в цілому все дуже просто - усі подарунки можна розділити на три-чотири групи:
 
  - З огляду на пізнавально-туристичний напрямок нашого каталогу Місце відпочинку Україна, сучасний розвиток екскурсійного туризму і супутніх йому розваг - оригінальними можуть бути подорожі в різні екзотичні країни або маловідомі місця навіть своєї батьківщини! Згадати хоча б Сім природних чудес України - і оригінальний подарунковий шопінг починає старт!
 
 До таких подарунків слід зарахувати і подорожі до західної столиці України - м. Львів. Що подивитися, та які напрямки екскурсійного туризму пропонують львівські туристичні агенції, доцільно написано у Львівському туристичному центрі на lvivtc.com.ua/.
 
  - На другій сходинці - практичні. Їх дарують в більшості своїм близьким родичам і найкращим друзям, вибираючи в подарунок їх мрію, яку вони собі можуть дозволити придбати, але відкладають "на потім".
 

 

  - Практичні предметні - тут коло власників подарунків розширюється до близьких товаришів по службі з перевагою пам'ятних предметів, котрі можна застосувати у побуті і на роботі.

 

- Подарунки на всі випадки життя - це подарунки для дітей, одиноких бабусь і дідусів, молодих пар і закоханих! Тут до Вашої фантазії відкриваються немислимі горизонти, і оригінальний подарунковий шопінг буде дуже до речі! Оригінальні подарунки можуть обмежуватися тільки віковою групою, захопленнями і поділяються на екскурсійні, активного відпочинку - ті що викликають адреналін, романтичні, для гурманів і навіть SPA!

 

  Головне у оригінальному подарунковому шопінгові - заздалегідь подумати про той що наближається пам'ятний день!

 

 

 

 

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text