Подаріть собі гаджет

   Купити собі гаджет сьогодні може дозволити собі кожен українець, навіть з мінімальною з / платнею і мін. пенсією у 1500 грн. Для цього не потрібно бігати по всіх довколишніх крамницях району - досить зайти у Скай - одеську інтернет-крамницю з головним офісом на мапі Одеси:
 
Одесса карта Гугл
 
Скай в Одессе Скай в Одессе
 
   Статистичні дослідження останніх років підтверджують - зростання онлайн продажів відбувається в усьому світі, а в Україні особливо, складаючи темпи зростання до 70% на рік, а точніше - тільки за 2018 обсяг онлайн торгів в країні склав більше 55млд. гривень! І всьому виною сучасні переносні телефони, які на сьогодні функцію телефону виконують всього лише на 20%, все інше - онлайн телебачення, музичні програми і інтернет - торгівля.
   Не просто "не виходячи з дому", а навіть перебуваючи на гірських стежках у Карпатах Ви можете придбати собі гаджет і замовити доставку на найближчий привал в невеликому селищі - благо те, що і пошта України працює з доставкою по всій території країни. Сьогодні гаджет - це будь-який електронний прилад, який полегшує функціонування людини як хомо сапієнс - людина розумна. Крамниця https://skay.ua себе так і позиціонує: - "Ваш путівник у світ цифрових технологій і техніки". Ось і купіть собі гаджет, а їх на сайті кілька сот найменувань, включаючи не тільки телефони, смартфони - навіть сучасні квадрокоптери та телевізори Smart TV (його то вже і телевізором називати непристойно) - теж гаджети.

 

 

Саме поняття і слово "гаджет" народилося в умах програмістів і означає невелике пристосування, що покращує роботу електронних пристроїв, т.зв. міні-додаток для швидкого доступу до інформації - це коротко, і називати планшет, смартфон або комп'ютер "гаджетом" - неправильно. Але коли комп'ютер підключається до мережі електростанції і генерує команди - то він в даному випадку "гаджет". Виходить плутанина. У підсумку - занадто не потрібно морочитися і дане поняття сьогодні асоціюється у більшості населення планети з невеликим електронним пристроєм, що полегшує доступ не тільки до інформації, а й покращує життя найліпшому біологічному комп'ютеру всесвіту - людському мозку, нам з Вами. Ну Ви ж не проти і з задоволенням купите собі гаджет у Скай і такий теж:

 

- на вулиці XXI століття!

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text