Переваги бронювання авіаквитків

Світовий досвід перевезень свідчить що авіаперевізкі - найбезпечніший вид транспорту і популярність його в світі зростає постійно, особливо в світлі нових технологій і розвитку сервісу. Зростає й популярність бронювання та придбання авіаквитків онлайн. В Україні це особливо помітно завдяки лоукостперевізникам, шо пропонують найдешевши авіаподорожі.
Про переваги послуг онлайн при придбанні та бронюванні квитків на авіаподорожі Ви можете дізнатись на сторінках інтернет-сервісу Fly українською мовою, що пропонує онлайн пошук та бронювання квитків для киян та інщих мешканців України на http://ua.fly.kiev.ua/
 
 Вперше бронювання авіаквитків було застосовано у США і було викликано вимогами кінцевих клієнтів та турфірм, що гостро потребують гарантованого відрядження своїх туристів. Облік спочатку вівся вручну по телефоннім дзвінкам і телеграмам клієнтів. Однак справлятися з величезною кількістю запитів було важко і авіакомпанії США почали встановлювати електронні термінали бронювання та придбання авіаквитків в офісах своїх компаній, розраховуючи таким чином збільшити число продажів. У 70-х роках клієнти отримали можливість підключатися до автоматизованих систем компаній, завдяки появі перших комп'ютерів IBM що надалі з розвитком інтернет-технологій призвело до створення глобальних систем бронювання авіаквитків та туристичних послуг, що супроводжують цей сервіс перевезень - з якими знайомі і ми.
У нашій країні, попри війну, працює19 аеропортів котрі обслуговують більше 60тис. рейсів на рік. Показники перевезень постійно зростають і у 2018 році за січень-вересень МАУ перевезено понад 6млн. пассажирів.
Оновлені термінали України, швідкісний трамвай у Бориспіль, проведені реконструкції злітно - посадкових смуг до ЄВРО 2012 дозволяють приймати і обслуговувати повітряні судна будь-яких типів та розмірів, що призвело до популяризації цього виду транспорту і що в кінцевому підсумку веде до здешевлення перевезень, при цьому авіаперевезення починають конкурувати з перевезеннями наземним транспортом навіть за цінами на квитки!
Отже, ми прийшли до того висновку що авіаперельоти стали цілком доступні - однак збираючись до подорожі бронювати квиток потрібно лише в тому випадку коли ви остаточно визначилися з термінами і маршрутом. І не забудьте ознайомитися зі своїми правами на законодавчому рівні в Повітряному кодексі України.
Завдяки технології "електронний квиток" сьогодні можливе бронювання та придбання квитків по усіх напрямках авіаперевезень на сайтах що надають такі послуги. 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text