Переїзд на нову квартиру

 Переїзд на нову квартиру - головний біль для тих що переїжджають. Не даремно ж кажуть що два переїзди рівносильні одній пожежі. Чому? Цього пояснювати особливо не треба - практично всі стикалися з такою проблемою. Правильна упаковка, винос речей з квартири, вантаження, перевезення, розвантаження - і все спочатку в зворотному порядку, навіть перераховувати - неприємно.

 
  Мій знайомий у 90-ті виїхав до Ізраїлю і по-первах працював там вантажником з перевезення меблів. Виявляється в т.зв. розвинених країнах не все так райдужно у простого народу. Адже статистика говорить. що більше 30% часу свого трудового життя людина країни розвиненого капіталізму перебуває в пошуках роботи і часом знаходить її зовсім не поруч з місцем проживання. Тому навіть ті хто має власну квартиру - не живуть в ній, а здають в оренду. Самі ж шукають місце проживання поруч з роботою. Це зручно в цілях економії часу і коштів на дорогу до місця роботи. За словами знайомого, роботи було багато і фірм по послугах перевезень меблів було також чимало. Робота часом важка, але обладнання, спеціальні пристосування і машини з підйомниками - все це полегшувало робочі моменти.
 
 Не можна назвати квартирні переїзди якимось видом туризму, але часта зміна місця проживання стала повсякденною темою і в нашій країні. Перевезення меблів в Київі, найбільш густонаселеному і природно найбільшому за площею місті України, теж стало невід'ємною частиною життя молодого покоління людей, що шукають своє місце в житті.
 
 Проблема коронавируса і тут внесла корективи пов'язані з поїздками до місця роботи. Міський транспорт і до цього був переповнений в години пік, а сьогодні, коли він взагалі обмежений у пасажироперевізниках, метро закрито, ціни перевізників регулюються владою в ручному режимі, попит послуг компаній з перевезення меблів різко виріс і схоже це надовго.
 
 Що пропонують київські перевізники меблів? Сьогоднішні перевізники меблів пропонують не тільки послуги "перевеземо". Це вже повний сервіс з упаковкою і до повної доставки в квартиру з розпакуванням і навіть з розстановкою меблів. І звичайно - піаніно, всі знають як це проблематично!
 
 Немаловажне питання при переїзді на нову квартиру - упаковка. При самостійної упаковці речей домашнього вжитку проблем не оберетеся, починаючи з пошуків підходящої тари і пакувальних матеріалів. Повірте на слово - головного болю буде набагато менше, вірніше його зовсім не буде якщо Ви замовите перевезення меблів у професіоналів. Єдине що краще упакувати самостійно - тендітні речі, антикваріат і приватне. Тут Вам повна свобода і насолода!
 
 Вантажне таксі, вантажоперевезення або перевезення меблів - у всіх випадках є відмінності в ціновій політиці компанії. Крім усього іншого щоб не потрапити на "дорого" обговоріть точніше з менеджерами розміри затребуваного автомобіля. Газель на газу або Мерседес фургон - це різні за обсягом кузову автомобілі і Ви точно в цьому не розумієте, тому уточнюйте.
 
 І прикмети:
 
- згідно з китайським повір'ям при переїзді не можна самостійно виносити речі з квартири - краще це довірити вантажникам або знайомим;
 
- в нову квартиру не можна заходити з порожніми руками - члени сім'ї повинні увійти першими і нести речі;
 
- а ось в Україні при в'їзді в новий будинок першої впускають кішку - вона вляжеться в місці де слід ставити ліжко!

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text