Пляжний туризм Україна

За результатами перепису 2001 року українці становлять 77,8% від загальної чисельності населення України. Як відомо з наукових тверджень, регіон проживання нації впливає на формування характеру, звичок, зовнішніх відмінностів і статури людини. Не вдаючись в антропологічні подробиці можна сказати, що всіх українців об'єднує округле обличчя з темним волоссям і очима та смаглявою щкірою.
 Ось смаглява шкіра і є тим фактором, що говорить про проживання в місцевості де багато сонця. Надлишок останнього призводить до утворення меланіну і колір шкіри стає темним. Це все до того, що корінне населення України не сприймає сонячну засмагу як шкідливе перебування під прямими сонячними променями. Звідси і величезна кількість морських курортів і завжди їх переповненість корінним населенням, незважаючи на астрономічні ціни та невтішний сервіс.
 
 
 
 Цього року прогнози синоптиків такі, що відпочивати і загоряти на морських курортах почнемо ймовірно з початку травня. Хоча зазвичай курортний морський сезон в Україні ділиться на етапи, які явно простежуються по наступній таблиці середньої температури води Чорного моря:
 
-січень - + 9.1 ° C
 
- лютий - + 7,9 ° C
 
- березень + 8,0 ° C
 
- квітень-+ 10,5 ° C
 
- травень + 16.6 ° C ----------
 
- червень-+ 22.1 ° C -------------
 
- липень + 24,9 ° C ------------------
 
- серпень-+ 25,8 ° C ----------------------
 
- вересень + 23,2 ° C -------------
 
- жовтень-+ 18,8 ° C ------------
 
- листопад-+ 14,8 ° C
 
- грудень-+ 11.4 ° C
 
 Квітень ще не є відповідним місяцем для пляжного туризму України.  Травень - це вже пора літніх відпусток і пляжного туризму. Температура вод Чорного моря в цьому році очікується з відхиленням в позитивну сторону. Принаймні у 2018 р. 29 травня вода прогрілася до рекордних 23,4 ° C.
 
Для аналізу візьмемо Залізний Порт - всім в Україні відомий чорноморський курорт під Херсоном.
 
Температура води в травні по роках:

 

 

 

4 березня 2020 р температура води Чорного моря у Залізному Порту - +4,5; 25 бер. 2020-??
 
     4 березня --- 2019. -------------------------------------------------- ----------- + 3,9 ----------- +7,2
 
                  ------------------- 2018 .----------------------------- ----------------------- +3,3 ----------- +3,5
 
                     --------------- 2017р .--------------------------------- -------------------+ 3,1 ----------- + 5,5
 
Навіть за приблизними показниками температур, пляжний туризм Україна у цьому році починає не з подорожів по екзотичним країнам, а з своїх доморощених курортів чорноморського узберіжжя! Глобальне потепління розсовує рамки курортного сезону для пляжного туризму України на пару місяців, вже починаючи з цього, 2020 року!

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text