Подарунок кращим друзям

Компанія Balloons4you

 У цей складний час для всього людства при пандемії коронавірусу ніхто не знає чим все закінчиться для нього окремо і для всіх людей Земної кулі також. Тут, мабуть доречно привести як приклад вислів президента США Дональда Трампа стосовно боротьби із пандемією:- "Ніщо не може бути гіршим, ніж оголосити перемогу до того, як переміг".

 Надія вмре останньою, тому просте сидіння вдома під час карантину не всім до вподоби. Чим зайнятися, які розваги та який подарунок кращим друзям зробити у цей неспокійний час. Звертаємо увагу, що міста великого скупчення людей закриті на карантин. Тож театри та музеї не працюють. Не бажано знаходитись і у міських паркових  зонах. Єдиний вихід - виїхати за місто, малонаселені селища. Весільного карнавалу не буде ще кілька місяців, день народження - теж скасоване свято. Але друзі? Спілкування онлайн - чи не єдина розвага при пандемії.

 Словом - з розвагами кепське діло. Але не будьте настільки відчайдушні, не впадайте у відчай. Зробити собі і кращим друзям подарунок просто неба, пропонує компанія Balloons4you. "Політ на повітряній кулі? Це розвага тільки для киян та мешканців області"- скажете Ви. Але це не є так. Компанія пропонує безліч варіантів виконання вашої примхи. Читайте самі на скрині зі сторінок сайту https://www.balloons4you.com.ua/.

 Подарунок кращим друзям на сімейне свято з польотом на повітряній кулі можливий навіть у період пандемії, чому:

- немає великого скупчення людей - тільки ваші рідні і не більше ніж вміщує кошик повітряної кулі;

- політ можливий навіть для дітей!!!;

- місце старту розташоване за межами карантинної зони;

- ну зрозуміло ж, що це вкрай чисте повітря на висоті до 2,5 км - ніякого коронавірусу!

   Звичайний для України літній туризм у цьому році понесе величезні збитки, і це вже зрозуміло. Готельний бізнес також у занепаді. Навіть у відпустку нікуди себе подіти. Тому розважте себе, зверніть увагу на компанію Balloons4you, що пропонує політ на повітряній кулі у Київі, Київській області і навіть по всій Україні!

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text