Подорожі з фотоапаратом

Сучасні цифрові технології так порозбещували нас, подорожуючих по місцях щодо незайманих природних територій, що ми геть забули про принади подорожі з фотоапаратом і призначення фотографій як можливості назавжди зберегти спогади про важливу життєву подію. Чому назавжди - бо неодноразово стикаємося з проблемою збереження інформації на жорстких дисках комп'ютерів і інших цифрових носіях. Фотографія на паперовому носії завжди залишиться спогадкою не тільки для нас, але і для наступних поколінь, спадкоємців.

Старое фото

Не будемо говорити про фото зі смартфона - якість незмінно програє цифровому фотоапарату навіть при наявності гарного програмного забезпечення для обробки фотографій і відмінного кольорового принтера. Також не розглядаємо варіант фахової фотосессії з послугами стилістів та візажистів у фотостудії на v-studia.com.ua. Але як аматорам - що нам потрібно для отримання бажаних фотографій:
 
- смартфон (ну куди ж без нього), але краще відправитися у подорож з фотоапаратом;
 
- комп'ютер;
 
- кольоровий принтер. Тут треба зробити застереження - купуючи принтер переконатеся, щоб його налаштування дозволяли безпосередньо приєднувати ваш фотоапарат або смартфон. Це може бути через карту пам'яті, порт USB або навіть через Bluetooth. Крім цього - для отримання якісного і довговічного фото, краще користуватися оригінальним чорнилом. Принтери різняться за багатьма параметрами і головний - картріджні або з вбудованими ємностями для чорнила. Тут Вам вирішувати - портативний для сім'ї або високопродуктивний для офісу. Для дому підійдуть бюджетні принтери зі стандартними функціями, для офісу - високошвидкісні з розширеними можливостями. У будь-якому випадку більш економічні наливні принтери для фотодруку.

USB кабель Принтер

Принтер

Для отримання якісної фотографії:
 
- краще зробити невеликий "фотошоп" і підготувати фотографії до друку за допомогою спеціальної програми на комп'ютері;
 
- встановіть на фотоапараті найвищий дозвіл, особливо якщо Ви друкуєте фото розміром до 10х15;
 
- завантажте фото на комп'ютер і відкрийте програму для фотошопа;
 
- не забудьте зробити копію фотографії перед редагуванням - в разі невдачі треба буде почати все спочатку;
 
- при фотошопі не забудьте про співвідношення сторін фотографій 9х12 (3: 4) або 10х15 (2: 3) і дозвіл (кол. точок на дюйм);
 
- ніколи не поспішайте і переглядайте підготовлені фото для друку щоб уникнути перевитрат дорогих чорнил.
 
І запам'ятайте - подорожі з фотоапаратом накладають деяку відповідальність і тремтяче ставлення до пошуку можливого неперевершеного ракурсу.
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text