Подорожуємо до курорту Буковель

Буковель

Про те, що Буковель – найпопулярніший зимовий курорт Українських Карпат – м'яко сказано. Цього року, у розпал планування новорічних відпусток, курорт отримав жовту картку. Корона відступила і вся Україна кинулася за відгулами до начальства, квитками на потяги та літаки, бронюванням місць у готелях не лише Буковеля, а й найближчих селищ. І це добре – витрати вдома! Українському туризму таке - у плюс!

Як їхати, куди їхати і що робити після приїзду? Адже кінцевий маршрут не передбачає зупинку поїзда, літака і навіть на авто не кожен ризикне їхати в гори та ще й узимку. Потрібно розуміти, що Буковель є насамперед зимовим гірськолижним курортом. Влітку тут теж є де відпочити та як відпочити. Але лижі – головний коник Буковель!

Тому добиратися сюди, особливо взимку, краще заздалегідь забронювавши трансфер із передостанньої точки маршруту, остання - Буковель. Сьогодні це популярна послуга, доступна. Іноді готелі включають трансфер для своїх клієнтів - поцікавтеся бронюючи номер. Найчастіше ми, українці(мандрівники та екстремали), любимо добиратися на перекладних, бронюючи лише готель. Проте в горах жартувати з погодою не можна і краще довіритися професіоналам, що знаються на усіх дорогах до курорту і підготовлені на випадок снігових заметів та інших складних зимових випадків. Маються на увазі ланцюги протиковзання та інше зимове автоспорядження аж до наборів виживання!

Їхати на Буковель можна поїздом, літаком чи рейсовим автобусом до Львова, Івано-Франківська, Яремче. Передостаннім населеним пунктом, при будь-якій розкладці, буде ЯРЕМЧЕ!!! Наступний пункт – Буковель!

Яремче картаЯремче-Буковель

Отже – найкращий варіант – дістатися до Яремче, це найближче до курорту. Далі - замовляйте трансфер у компанії або чекайте на рейсовий автобус, приватника або таксі. Надійнішим буде трансфер, особливо якщо Ви - компанія друзів. (По-іншому ж і не буває!)

Цікавим залишається варіант доїхати до Львова, погуляти день-другий та замовити трансфер на Буковель, це лише 250км. Іноді мандрівники взимку їдуть зі Львова на Буковель літаком до Івано-Франківська, або поїздом. Добре що маршрутів поїздів до Івано-Франківська зі Львова - ціла дюжина. Далі знову – до Яремче. Можна зі Львова поїздом до Яремче. Розклад по станції Яремче на 2021-2022 р:

Усі поїзди що проходять через Львів. Маршрут Львів-Яремче:

Львов- Яремче

 

В даному випадку залишається лише слушно розрахувати час прибуття, щоб вчасно потрапити до заселення у готель. Подорож на авто з Яремче займатиме близько однієї години - всього 47 км гірської дороги.

У світлі останніх тенденцій цифровізації у сучасному світі – замовити та забронювати що-небудь – це ж простіше простого! Поспішайте, Новий рік уже дихає морозами та снігом!

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text