Популярність піци

Смачно поїсти любить весь світ, просто цей процес генетично закладений природою, але деякі страви популярні в усьому світі і в середовищі міського туризму особливо. Взяти хоча б ту ж піцу. Ніхто не замислювався про те, чому доставка піци популярніша за доставку пирогів з абрикосами або яблуками? Південь України - райський сад абрикос, персика і яблук. Чому? Така ж ситуація в будь-якому іншому місті України, де є можливості налагодити швидке виробництво цього італійського продукту харчування. Не тільки у нас - в усьому світі популярність піци неперевершена!
 
Всього тільки й того:
 
- звичайне прісне дріжджове тісто .;
 
- розкачати тонким шаром з розрахунку щоб підсумком у випічці товщина пирога була не більше 1см;
 
- накласти зверху все що знайдеться в холодильнику. Можна різати крупно, дрібно, шарами - хто чого здатний, тільки не переборщити.
 
- обов'язково щось з помідор - свіжі, кетчупи;
 
- можна грибочки;
 
- копчена українська ковбаска надає пікантний присмак, відварна куряча грудинка - ну як же в Україні без м'ясного. А ось свиняче сало не підходить.
 
- всюдисущий твердий сир розплавиться в печі, все разом з'єднає і додасть гостроти та пікантності;
 
- випікати при температурі 180 ° С хвилин сорок при сирих наповнювачах.
 
Рецепт простий і знає його кожна українська домогосподарка. Вийде ось це:

Насправді простота рецепту і можливість експериментувати із другорядними наповнювачами підкупила весь світ. Основа завжди залишається незмінною - дріжджове тісто, томати, твердий сир. Найпростіша піца - дріжджове тісто, томатний соус, томати, моцарелла!
 
Наявність мікрохвильовки спростило життя сьогоднішньої домогосподарки і піци також! У мікрохвильовці спочатку випікається тісто майже до готовності. Потім лягає начинка, бажано не сира, сир, і піца допікається ще хвилини зо три.
 
Підсумком стала популярність піци, де кожна народність додала своє улюблене в кінцевий продукт. А може це той же український бабусин пиріг з картоплею чи капустою, опеньками, ну притрусили сиром ... Словом: - "Ваша юшка у нашому місті примазалися сюпом", і нічого незрозумілого - спадщина глобалізації!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text