Правильний відпочинок цього літа

Як організувати для своєї родини правильний відпочинок цього літа підказує санітарно епідеміологічна ситуація і сам клімат:
 
- перш за все коронавірус і правила дотримання санітарних норм, які наказують нам не перебувати в середовищі масового скупчення людей. До таких можна віднести все що пов'язано з перебуванням в межах міста і особливо - такого мегаполісу України як Київ. Навіть зрушення в ослабленні карантинних заходів від уряду не повинні ослаблювати нашу увагу до своєї безпеки знаходження на відкритому повітрі в паркових зонах міської межі;
 
- Туреччина і Єгипет, не кажучи вже про Італію та інші європейські країни в цьому році недорахуються сотень мільйонів туристів і наших співвітчизників - теж;
 
- чорноморські курорти України завжди привертали пляжного туриста, але й тут очікуємо провалу курортного сезону і не тільки через коронавирус - погода досі стоїть прохолодна, але ж рік тому на початку травня температура води в Кирилівці була 18 ° C, сьогодні - 16 ° C;
 
- клімат України останніми роками став помітно тепліше, теплий період триваліший і звична осіння негода вересня відсунулася ближче до зимового періоду.
 
 Альтернативою для сімейного відпочинку і навіть проживання в літній період 2020 стають великі, що зовсім не назвеш словом "турбаза", заміські культурно-розважальні комплакс з розвиненою інфраструктурою як от в Джинтама-Бриз:
 
 - величезна, балее 5 га, територія на березі Дніпра в урочищі Зелений Бор (!!!);

- ресторанне харчування;
 
- повноцінний пляжний відпочинок;

- розваги яких не знайдеш ні на одному пляжному курорті України та зарубіжжя. Риболовля в тому числі (!);

- зрозуміло що корпоративи та інші сімейні торжества вже давно популярні в таких комплексах;
 
- але найголовніше при відпочинку цього літа в Джинтама-Бриз - відстань від столиці не перевищує 30км, півгодини на автомобілі!
 
 При цьому статистика останнього місяця знаходження на карантині Київа каже, що попит на заміський відпочинок, оренда на території дачних приміських селищ - зросли в рази! Відпочинок цього літа буде складно планувати. Але поєднати сімейний відпочинок, можливість не залишати роботу, втекти від коронавирусу - можна, оселившись в заміському комплексі. Раннє бронювання краще зробити заздалегідь - курортний сезон вже почався!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text