Реклама готельного та туристичного бізнесу в інтернеті.

Туристичний каталог України

Сьогоднішня реклама готельного та туристичного бізнесу в інтернеті є невід'ємною , що повсякденно зустрічається, частиною життя сучасної людини - туриста , мандрівника. Туризм,  що  набирає все більших обертів на території України , все більш потребує надання якісної та правдивої інформації про різні місця відпочинку , що надають послуги не тільки проживання, а й супутні місцям проживання розваги. Для досягнення постійного припливу клієнтів, що приносять закладу стабільний і високий дохід , сучасному готельному бізнесу потрібно створювати не тільки відмінні умови проживання з тремтливим ставленням персоналу до постояльців , а й відповідну рекламу. Одним із засобів залучення клієнта є  наявність грамотно складеного сайту. 

Причому просто створити сайт - це всього лише пів справи - ​​потрібно щоб сайт жив повсякденним життям , а як це часто буває і спостережено нами - більшість сайтів як дрібних власників, так і великих підприємств готельного бізнесу в Україні є "мертвими ".  Власники , створивши і сплативши один раз сайт, вважають що цей шматочок реклами виконаний на всі 100 % , зовсім не розуміючи що сайт ще потрібно " рухати " по просторах інтернету всіма доступними на сьогодні способами - і часом невмілими як для українського бізнесу. У нас був випадок що вочевидь відображує думку керівника середньої ланки, коли на пропозицію про розміщення безкоштовної реклами його сайту туристичної бази з відвідуваністю 15 чол в день на одному з наших сайтів з відвідуваністю більше 2000 чол на день- відповідь була такою : "А навіщо - адже у мене ж є свій сайт? " З іншого боку зустрічаються у повсякденній роботі десятки і сотні приватних підприємств середньої ланки  що мають, окрім власного сайту, сторіночки на всіх можливих майданчиках , часом на декількох мовах - це здебільшого міні- готелі та дрібні підприємства зеленого туризму курортних зон України , а також невеликий приватний сектор . Великий готельний бізнес , великі туристичні бази в зеленій зоні, санаторії - мають досить інертну структуру , ймовірно через невмілі дії менеджменту підприємства і знову ж - поганої поінформованості у ефективності реклами самих власників - це як у наведеному вище прикладі. Ще більш незрозуміла позиція найбільших розкручених брендів готельного та ресторанного бізнесу України , а може і зрозуміла - вони не бажають розміщувати свої мінісайти на неконтрольованих територіях , боячись невтішних відгуків як з боку конкурентів , так і з боку кліетов українського менталітету, шо завжди бажає бачити тільки негативні моменти - які вони не зможуть коригувати. Не враховує великий бізнес і  сучасного туриста ,  прекрасно розуміючого що придбана відомим брендом чергова готель або ресторан ніколи не змінять усталеного стереотипу закладу без значних інвестицій у нове підприємство- як це правильно підмічено не нами - процес накопичення капіталу в Україні триває!

 

 На жаль абсолютна більшість власників сайтів, що бажають розмістити рекламу свого місця відпочинку на сторінках інтернету, абсолютно не розуміють значимість текстового наповнення сторінки сайту і що таке інформаційні технології- vzsoft.com.ua - унікальність контенту , оптимізацію його під пошукові системи. Повне і абсолютне нерозуміння того що контент є основою для просування сторінки в інтернеті - він повинен бути якісним , читабельним і ще раз звертаємо увагу - унікальним - звичайно написання його краще довірити фахівцеві! У невеликій статті неможливо охопити всі складнощі інтернет-реклами сучасного готельного та туристичного бізнесу , але головні аспекти з якими ми зустрічаємося при роботі веб-студії  bigweb.com.ua і при наповненні якісним контентом сайту restplace.com.ua - що надає безкоштовні послуги рекламного характеру по просуванню туристичного та готельного бізнесу - ми спробували донести до свідомості потенційних клієнтів- Вас , тих хто читає ці рядки!

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text