Роллердром в Україні

Дуже часто ми зовсім не віддаємо собі звіту у правильному вихованні підростаючого покоління, думаючи, що заборонними законами та парканами покращимо падаючу ситуацію. Це я коротко про те що у вільний від школи час підростаюче покоління повинно мати можливість займатися улюбленим видом ігрового спорту, а не тільки сидіти на дивані з ігровою приставкою або зовсім щось гірше. Не всі стануть чемпіонами комп'ютерних ігор, олімпійськими чемпіонами і капітанами кораблів - зовсім ні, але пройти всі етапи дитячих захоплень - пройдуть усі. І для легкого спрямування в потрібне русло виховної частини не потрібно багато винаходів, побудуйте в своєму населеному пункті роледром - ну хто з сучасних дітлахів не хоче покататися досхочу на роликових ковзанах, самокатах і скейтбордах або пострибати на велосипеді ВМХ.
 
  Цікаво знати, що вперше в світі згадка про роликові ковзани зафіксована у 1743г. в Лондоні, а перший патент на роликові ковзани виданий у Франції у 1819р. Для будь-якої дитини процес підготовки: ковзани, шолом, нарукавники і саме катання на роликових ковзанах перетворюється в цілу епопею свят. Тому тільки шоппінг за роликовими ковзанами - це вже свято! Ми ж пропонуємо подивитися варіанти ролледромів в Україні які поділили на:
 
- платні. Такі ролледроми зазвичай розташовують в закритих приміщеннях на базі  льодових ковзанок і діють вони в основному в теплу пору року. Відрізняються наявністю прокату спорядження і роликових ковзанів, інструктора, медпункту і якісним покриттям бігових доріжок, організацією ігор, змагань і дитячих свят. Найчастіше власники таких ролледромів обмежують кількість штучних гірок і трамплінів з метою убезпечити своє існування від небажаних наслідків травм відвідувачів. Та й розраховані рівні доріжки на початкового спортсмена. На таких ролледромах України Ви не зустрінете велосипед, скейт і роликові ковзани одночасно на спортивному майданчику - правила техніки безпеки не дозволяють.

- зовсім інша справа - безкоштовний або по-сучасному "муніципальний" роледром в Україні, побудований міською владою на території місцевого парку відпочинку. Це кращий варіант для безкоштовного ролледрому. Сучасний міський парк має в літній період роботи атракціонів медпункт та інших працівників парку на території, що виключає ненадання медичної допомоги. Всім зрозуміло, що заняття на ролледромі постійно пов'язані з травмонебезпекою, тому найменших завжди супроводжують дорослі. Крім цього на безкоштовний муніципальний роледром спрямовуються всі - малюки і підлітки, на роликових ковзанах, скейтах і велосипедах. Більшість приваблює можливість пострибати і потренувати трюки на різних гірках і трамплінах. Вимоги найпростіші: асфальтований рівний майданчик з кількома гірками і трамплінами з вологостійкої фанери на металевому каркасі. У кращому випадку огорожа і перешкоди оббиті гумовими відходами виробництв - відрізками транспортерної стрічки з графіті в стилі спрей-арт від місцевих умільців.

Ролледром Горишни Плавни Ролледром Горишни Плавни

Ролледром Горишни Плавни Ролледром Горишни Плавни

Ролледром Горишни Плавни Ролледром Горишни Плавни

- а ось третій варіант: стихійний спортивний майданчик, влаштований дітьми самостійно, теж на території міського парку на рівній поверхні - спадщина танцмайданчику радянських часів. Її облагородили - влаштували газони і встановили паркові лави. Місце приємне для відпочинку, іноді тут бувають концерти місцевої самодіяльності по загальнодержавних святах. Ось дітвора і влаштувала собі катання і навіть трамплін з дощатого щита. Це не кращий варіант для катань і підказує міській владі - дітям тісно на обладнаному ролледромі.

 

Дитячий допитливий розум вимагає постійного руху - нововведень і незвіданого, і якщо Ви до сих пір не ходите на роледром в роликових ковзанах - звинувачуйте себе в прогалині виховання свого чада.

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text