Розширення квартирного простору

Кожен раз по поверненні з туристичної подорожі, нас чекає у рідному місці проживання одна і та ж проблема - через деякий час навколишнє оточення починає "тиснути" і хочеться знову і знову вирватися на простори матінки природи з її нескінченною гамою кольорів, відтінків і чистотою повітряної безодні. Такими вона нас створила - і якщо мільйони років гомо сапієнс жив з нею воєдино, то цілком природно, що будь-яке з / бетонне житло випромінює сильний ефект замкнутого простору.
 
Сучасні дизайнерські рішення в новобудовах багатоповерхівок і приватному житловому будівництві можуть частково виправити ситуацію, що склалася, оригінальним плануванням, в старій же "радянській" оселі цього зробити неможливо - залишається задовольнятися тільки різноманітністю відтінків стін і штучним розширенням квартирного простору. До одного з найбільш популярних методів зорового і прямого розширення Вашої оселі відносяться гардини, жалюзі, ролети та штори, що в сучасній гамі кольорів і технічних рішень з'явилися з десяток років тому. Основне призначення віконних штор, фіранок та гардин не змінилося з давніх-давен - захист від палаючого сонця та стороннього погляду.
 
Багато що залежить звичайно від Вашого бажання - власника квартири, але все ж:
 
- Важкі штори та гардини більше підійдуть для великої кімнати або для приміщень з високими стелями в сучасних плануваннях і приватних будинках:

 

- Можливе застосування важких штор навіть на маленькій кухні в хрущовці, однак тоді треба застосувати і  другий захід - глянсову натяжну стелю, що компенсує створений недолік і візуально значно збільшує простір.

- Кращим варіантом, коли ми візуально розширюємо квартирний простір - особливо це стосується кухонь з площею 7-8м2 в квартирах радянської побудови, можна вважати застосування рулонних штор або вертикальних тканинних жалюзі - як раз те, що стало популярним в останні роки, завдяки широкому вибору кольорів. Зверніть увагу на невеликі кухні в старих багатоповерхівках:

  

- И де простору більше?

Кухня Шторы на кухне

- Наявність безлічі кольорів та різновидів виконання багато в чому пояснює усю популярність сучасних сонцезахисних систем, але як це буде виглядати - вибір за Вами:

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text