Сани - летом, телегу - зимой

Як кажуть на РФ - "готовь сани зимой, а телегу - летом"(рус). У нас, в Україні, це звучить так само - "Готуй сани влітку, а воза взимку" . Це ми про те, що зимовий туристичний сезон провалений навіть без обіцяного локдауна. А ось літній - під питанням!
Статистика по коронавирусной ситуації в Україні при населенні 42млн. чол. (Орієнтовно) на 14 грудня 2020 року:
 
- хворих - 900 666 осіб;
- видужали відвідувань - 506 718 осіб;
- летальні випадки - 15 247;
- провели ПЛР тестування - 5 052 686.
 
Почнемо з простого: якщо навіть не заглиблюватися в точності статистики, то до літнього туристичного сезону 2021 року (це через 180 днів) в Україні перехворіють короною майже все і буде задіяний самою природою громадський імунітет. До тих тез, що: - "Коронавірус - це назавжди, нам доведеться з цим жити, маска на обличчі - це норма", громадський імунітет - це ключ до нашого спасіння. Тому готуємо воза взимку - літній туристичний сезон не за горами. Які літні курорти України найбільш популярні в середовищі пляжного туризму і їх докладний опис знайдуться на кожному туристичному сайті. Спробуємо їх доповнити з урахуванням епідеміологічної ситуації.
 Готуй сани влітку, а воза - взимку - це до того що вже сьогодні допитливий розум українського пляжного туриста починає аналізувати ситуацію з майбутньою відпусткою на літній пляжний сезон 2021 року. Ясна річ що "за кордон" теж буде зім'ято і не всі ризикнуть відірватися від неньки - України.
 По погоді: на морських курортах країни становище залишається незмінним (як завжди!), Не дивлячись на світове потепління.
 Пляжний сезон відкриється як зазвичай - з початку травня місяця температура води в Азовському морі буде 10-15C °, до 10 червня - 20-25C °. Купальний сезон триватиме до початку жовтня з температурами води близько 20C °.
 Чорне море порадує не менш Азовського - тільки восени вода може бути тепліше, оксамитовий сезон!
 Що стосується курортів - то найбільш популярними будуть, як і в цьому році, місцевості де завжди було "вільніше":
 - Арабатська стрілка;
- Білосарайська коса;
- Болгарія;
- Генгорка;
- Генічеськ;
-Грібовка;
- Кінбурнська коса;
- Курортне;
- Лебедівка;
- Лазурне;
- Мелекіно;
- Приморськ;
- Приморський фасад;
- Приморське;
- Новокостянтинівка;
- Новопетрівка;
- Степанівка - !;
- Стрілкове;
- Щасливцеве;
-Тендрівська коса;
- Урзуф;
- Хорли.
 І це основна відмінність в століття пандемій - захисна реакція на зараження вимагає дистанції і простору.
 
Азовское море. Кирилловка.
 
Найбільша кількість пляжного туриста буде на пляжах: Чорноморська, Одеси, Очакова, Санжейки, Залізного Порту, Бердянська, Бердянської коси. І це тільки завдяки місцевому пляжному туристу. Причому Залізний Порт, незважаючи на його 90-кілометрове видалення від обласного центру, має широку популярність у херсонського пляжного туриста.
 Затока і Кароліно-Бугас, Кирилівка, Скадовськ та навіть Коблево хоч і будуть заповнені - але їх широкі і тривалі пляжі, довжиною більше 10-15 км, задовольнять будь-які запити пляжного туриста на свободу поселення, пересування і сонячні ванни в гордій самоті!
 Новим напрямком для пляжного туриста стають місця щодо незайманих природних територій - Хорли, Бирючий острів, Кінбурнський півострів. Тут можна не тільки поніжитися на безлюдних просторах, але і провести власні дослідження флори і фауни заповідних місць.
 Якщо Ви вже зараз привчили себе: дотримуватися дистанції, носити маску в багатолюдних місцях, завжди і часто мити руки милом, користуватися антисептиком - літній сезон Вас порадує відмінним відпочинком на пляжах України! Ці умови є обов'язковими в століття пандемій, навіть якщо Ви перехворіли на COVID-19. Готуємося вже зараз, віз - узимку!
 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text