Ще раз про фітнес

Стосується в основному міського жителя, обтяженого замкнутістю простору, малорухомою роботою і великою кількістю щоденних стресових ситуацій. А до того, що кожна розсудлива людина бажає собі всебічного благополуччя і здоров'я в першу чергу, англійське вираження "fit", що означає хороше здоров'я і хороша фізична форма, несподівано перетворилося на вид спорту. Легкого спорту для підтримки свого тіла і духу в гарній формі. На базі світової пропаганди здорового способу життя з'явилася маса фітнес клубів вузької спрямованості. Потужні і що мають величезну спортивну базу клуби ще рідкість в Україні, але початок є і буде розвиток - здоровий спосіб життя ще ніхто не відміняв.
 
Говорити ще раз про фітнес треба з тієї точки зору, що спортивне заняття з легким фізичним навантаженням переросло в стиль життя та включає:
 
- спосіб життя;
 
- правильне харчування;
 
- струнке і красиве тіло;
 
- продовжену молодість,
 
Ще раз одним словом - про фітнес говорять як вже навіть не про спорт, а цілу філософію життя.

  Якщо відкриємо Вікіпедію, то тільки прочитавши перелік видів фітнесу, можна скласти своє бачення його різноскерованості і ширині обхвату спортивної аудиторії - не тільки від малого до великого:

 
- танець на жердині;
 
- роликові ковзани;
 
- танець живота;
 
- BOSU;
 
- калланетика;
 
- скандинавська ходьба;
 
- Кроссфіт;
 
- пілатек;
 
- фітнес-йога;
 
- футбокс;
 
- розтяжка;
 
- види аеробіки: степ, аква, памп, фітбол, слайд, зумба і танцювальна. Остання особливо розвинена і має свої напрямки: фанк, сіті-джем, хіп-хоп, латин, афро-джаз та ін .;
 
З особистого досвіду завзятого мандрівника: наслідки легких тренувань видно не відразу, але з настанням літнього туристичного сезону приємно дивуєшся тонусу свого організму і його рухливості. Крім цього: відмінне самопочуття в далеких переходах, впевненість і ясність думки, легкість в русі і почуття свободи - прийдуть обов'язково в поєднанні з правильним харчуванням і розумінням важливості активного способу життя. Ваше життя з повсякденного кошмару стане легким і прозорим! Фітнес - не спорт, це стиль життя!

 

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text