Що таке фірмовий стиль

Чоловіча футболка

  У ці коронавірусні локдауни та довгі зимові вечори не сиділося склавши руки. Ось і знайшлося заняття для душі - пошив собі для риболовлі "фірмову" бейсболку. Потім відкрив сторінку української компанії Diforte на сторінці https://hugo-boss.diforte.ua/ua/ - колеції від HUGO BOSS і відчув різницю, мабуть Ви теж...

Бейсболка

Бейсболка фірмова

 

Бейсболка

 Звертайте увагу на класичний фірмовий стиль! Як виконана стрічка, закріпка - класика! Два стіжки назад, ледь помітно! Такі речі варто помічати коли купуєте собі обнову. І така класика можлива тільки на виробах відомих фірм з мировим іменем, що додатково підкреслює їх фірмовий стиль.

 У даному випадку українська компанія Diforte представляє для українських покупців фірмові вироби найбільш відомих мирових брендів що мають фірмовий стиль. Це "corporate identity" - завжди єдиний для однієї компанії і цим дозволяє відрізнити її від конкурентів. Це є засіб формування іміджу фірми, що підтверджує її надійність в очах покупців, робить впізнаваними товари та захищає їх від підробок.

 До елементів фірмового стилю відносяться:

- логотип:

- товарний знак;

- фірмові кольори;

- фірмове гасло (девіз фірми);

- фірмовий блок -  поєднання декількох елементів фірмового стилю;

- оригінальний комплект шрифту;

Фірмовий стиль має на увазі створення постійного комунікату - обличчя, образу компанії.

Компанію, що має фірмовий стиль, також відрізняють і прості речі, як на перший погляд:

- своя печатка;

- фірмовий бланк;

- візитні картки та фірмові канцелярські товари у побуті;

- рекламні продукти;

- сувеніри з логотипом фірми.

 У даному випадку ми дивимося на бейсболки німецької компанії HUGO BOSS, що має столітню історію існування успішного бренду, відомого своєю елегантністю та якістю! У світі дизайну компанія відрізняється суворістю ліній та лідером у пошитті чоловічого одягу. Тільки нещодавно - з 1998 року, торгова марка Hugo заявила себе у сегменті жіночого вбрання, виробництва аксесуарів та дитячих колекцій. Зрозуміло й те, що для виробів компанії добирають найбільш якісні тканини - відсіля й ціновий сегмент відповідає світовому бренду!
 Фірмовий стиль відрізняє й інші 50 брендових компаній, що мають представлені вироби на сторінках https://diforte.ua/. Тільки останні новинки їз світу моди в одязі, обувачці, сумках та акцесуарах!
 Окрім усього іншого, коли на сторінках інтернету все більше шахрайства, маємо довіряти компаніям України, що понад 19 років тішать своїми колекціями українських споживачів!
 
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text