Що таке фондовий ринок і для чого він взагалі потрібен в Україні

Суть питання зводиться до найпростіших понять збереження капіталу. Всіма жителями - і бідними і багатими. Все дуже просто - Ви купуєте акції підприємства які або ростуть в ціні або падають в ціні. Якщо ростуть - Ви заробляєте. Якщо падають - Ви програєте свої кровні - шкода? Так шкода. Тільки не все так складно. Програє той хто веде агресивну політику вкладення свох активів. Адже світовий фінансовий бізнес говорить що заробити гроші простіше ніж їх зберегти. І з плином часу акції, вірніше "портфель акцій ризикованих та надійних підприємств" завжди буде в плюсі. Іноді в дуже хорошому!
 Що ж дасть у підсумку прозорий фондовий ринок країні?
 Всі гроші, що лежать під подушкою у населення, будуть вкладені в розвиток держави, приватного бізнесу - фабрик, заводів і нових технологій. Зростання валового продукту буде підштовхувати фондовий ринок до зростання. Як хто думає: - "Де Ілон Маск набрався грошей на свої проекти?"
 Чому ми боїмося цього поняття Фондовий ринок? Тому що ще пам'ятаємо МММ і приватизаційні акції 90-х. Тоді всіх тупо надули, ну, майже всіх. І головне - все списано на "первинне накопичення капіталу" - он як класно!!!
А готівку вкладену в капітальне будівництво житла по всій країні - абсолютно непрозорі вкладення і нескінченні позови. Населення України постійно обкрадають банки які банкрутуються цілеспрямовано власниками, рейдерство та інше про що ми навіть не здогадуємося. І поки ЦЕ буде - фондовий ринок складно підняти і залучити до нього гроші простолюдина. А це - майбутнє країни!
І це ще навіть не ті поняття фондового ринку які пропонуються в усьому світі.
Висновки:
 Фондовий ринок - це круто! І дуже потрібно країні і простому українцеві. Це гідна пенсія і майбутнє поколінь!
- Фондовий ринок не буде працювати в країні де все вирішується під столом і ніхто, навіть президент дуже часто не дотримуються закону, а пересічний громадянин - так тим паче!
 Пригадується той фільм - фантастика з Робокопом - поліцейським, який називав себе "ЗАКОНОМ". Поняття "ПОРУШИВ ЗАКОН - ВІДПОВІДАЙ" повинно стосуватися всіх і кожного. Для цього потрібно щоб закон викладався зі шкільної лави і вираз "НЕЗНАННЯ ЗАКОНУ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ" має зникнути - закон повинні знати всі! А поки живемо "ЗА ПОНЯТТЯМИ" - ніякого зростання країни і фондового ринку - смішно!
 Я б ще й за те, щоб курс про акції та фондовий ринок починав читатися вже зі старших класів. А дотримання закону має вселятися в дошкільника з дитячого саду - як правильно переходити дорогу!
 Знайомий старшокласник був по обміну між школами в жодній європейській країні два місяці і на прогулянці запропонував місцевим хлопцям купити вина в магазині. Всі просто злякалися і сказали що це неможливо. Закон забороняє до 18 років! А наш - пішов і купив! І ніхто його не спитав скільки тобі років. Це був подвиг в очах місцевих школярів. Їм навіть в думках не приходив такий героїзм - ЗАКОН потрібно дотримуватися. Та не тому що тебе сьогодні не зловили і не покарали. Але воно ж в результаті виходить "боком" у великій кількості і це ми вже бачимо на багатьох прикладах. Не будемо тикати пальцем.
 Ось так і з фондовим ринком - прозорість і дотримання закону.
 До речі про закон - його не повинні писати громадяни зі шкільною освітою. Смішно стає!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text