Солодкі подарунки до свята

Мабуть не всі розуміють що український буряковий цукор є чи не найсолодшим у світі, а вироби з нього - найсмачніші. Мабуть тому мешканці України так полюбляють солодощі найвідоміших виробників: Рошен, АВК, Конті, Лукас та сприяють їх розвитку своїм великим шопінговим попитом. Особливою популярністю користуються: новорічні подарунки Рошен, АВК; подарунки до 8 Березня; для чоловіків і жінок; пасхальні та корпоративні.

 Зазвичай простий українець заходить у крамничку солодощів і питає наявність улюбленої торгової марки цукерок. Назва сама за себе говорить що то є солодощі з цукром! Які назви солодких подарунків до свята та як вони виглядають в упаковці - дивіться на сайті компанії що пропонує подарункові набори до свят - https://ngod.com.ua/uk

 Подарунковий набір цукерок

 Попри неабияку любов до солодощів не всі розуміють наскільки популярні у світі та де мають виробництва українські виробники-кондитери.

 Рошен - найвідоміша кондитерська компанія України що входить у тридцятку мирових лідерів. Виробництва розташовані по всій Україні та за кордоном: Вінниця, Київ, Яготин, Кременчук, Бориспіль, Клайпеда, Будапешт. Торгова марка знаходиться під управлінням міжнародного інвестиційного банку Rothschild & Co. Як на мене, то торт "Київський" від Рошен є насмачнішим у світі!

 АВК - № 64 у ста найбільших кондитерських компаніях світу. Головне виробництво розташовано у м. Дніпро. Окрім солодощів компанія з 2020 року випускає власний бренд 100 % рослинного м'яса «Dreameat».

 Конті. Власник - український політик Борис Колесніков. Представництво та потужності знаходиться у м. Костянтинівка, Донецька обл. Займає 5 місце серед виробників солодощів та виробляє до 4% усіх цукерок в Україні. З початком війни найбільше виробництво що було розташоване у Курську змінило власника.

 Лукас - найстаріша кондитерська фабрика України. Заснована у 1898 році у Кременчуці Полтавська обл.. З 2000 року входить до складу корпорації Рошен та є Публічним Акціонерним Товариством.

  У кожного українця є власні пріорітети при виборі цукерок при шопінгу. Також усі завжди запитують дату виробництва. Чим свіжіша дата виробництва, тим добріші та ніжніші цукерки. Так от - принципи торгівельної роздрібної мережі і принципи компанії Світ ТрейдеР(що означає Солодкий продавець) відрізняються. Компанія веде торгівельну діяльність цукерками та подарунками з харчових наборів тільки на замовлення і тільки оптом Це означає, що складу для довгострокового зберігання солодощів у компанії немає - товар йде просто зі складу виробника. Він завжди свіжий! 

Зрозуміло, що при мінімальному замовленні від 1000гр. найбільше замовлень на подарункові набори солодощів надходить на корпоративи, до новорічних свят, 8 Березня, Пасху та ін. Відповідно й пакування робиться святкове, адже свято повинно бути радісною подією!

Подарунковий набір цукерок 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text