Сучасні технології освіти

 

Держава у смартфоні?

До цього девізу нас підштовхує коронавірус, пандемії та новий зашморг у спіралі розвитку людства.

Однак не все так просто і перехід на сучасні технології в освіті займе не одне десятиліття і що робити з дошкільною освітою? Питань багато, відповідей - один: вічна шкільна дошка і найрідніша людина - Ваш перший вчитель! Його вже витісняє система освіти з тестуванням. Тестування - одне зі спірних питань і супротивники його не мають істотних аргументів на користь суб'єктивізму у школі, вузі і навіть в дитячому саду.

І якщо з тестуванням в старших класах і вузах не посперечаєшся, то в молодших класах і дошкільному вихованні суб'єктивізм просто неминучий. І тут на перше місце у вихованні та освіті виходять стенди і машлюнки, що дають повноцінну наочність у всіх сферах і питаннях освіти підростаючого покоління України. В даному випадку ми маємо на увазі виставковий стенд, який має спеціальну стінку, дошку або панель для демонстрації експонатів, фото та малюнків.

Стенди в Україні завжди мали місце не тільки як рекламні або попереджувальні щити. Більше їх застосування - в системі освіти. Чому? Виставковий стенд у сучасному світі зовсім не шкільна чорна дошка із нерозбірливим почерком вчителя. Сьогоднішній стенд - це повноцінна ілюстрація будь-якої теми в освіті і передує переходу до тестування. Наочні ілюстрації та приклади прості в сприйнятті, доповнюють завдання вчителя у вихованні та освіті підростаючих поколінь, значно полегшуючи його працю. При сучасних технологіях друку виставковий стенд має вигляд яскравої ілюстрації високої якості. Причому спеціальне обладнання дозволяє виробляти стенди і плакати без істотного подорожчання навіть в індивідуальному виконанні на замовлення. Переглядаючи такий асортимент як десяток тисяч плакатів і стендів, відпадає необхідність в утриманні дорогого штатного художника на будь-якому підприємстві, тим більш в освітньому закладі.

Стенд     Стенд

Про те що навчальні стенди, а потім і тести, важливі і наскільки - знає кожен хто має водійські автомобільні права, а це 30% населення країни. Навчання на курсах водіїв по кмалюнках, стендах та іспити за тестами - найкращий приклад дієвості стендового навчання поєднаного з викладанням наживо.

Стенд

Потенційним замовникам стендів слід розуміти, що сучасне виробництво стендів вимагає не тільки новітнього технологічного обладнання. Це складний інженерний процес із залученням професійних істориків, юристів, лінгвістів і ще бог знає яких професій для отримання не тільки привабливого дизайну стенду, але і ексклюзиву в рамках державного законотворчості. Тим більше - конкуренція на ринку товарів і послуг завжди присутня, так само як і конкуренція на кращий навчальне заклад, чого неможливо досягти не рухаючись в ногу з сучасними технологіями в освіті. 

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text