Так просто не буває

 Інтернет в Україні широко розповсюджився після 2000 р., коли всім відома компанія Укртелеком почала підключати абонентів до інтернету по телефонному каналу. І до сих пір Укртелеком популярний у віддалених куточках України і є лідером за кількістю абонентів. Не будемо міркувати про інших провайдерів - їх в Україні тисячі! Конкуренція змусила багатьох провайдерів розширити базу клієнтів за рахунок безкоштовного міського Wi-Fi, а українці, маючи смартфон, отримали доступ до шопінгу не відриваючись від паркової лави.
 
 Ще раз повертаючись у 2000-ні, пам'ятається, що багато хто мріяв створити свій сайт в інтернеті і відразу почати заробляти на ньому за рахунок лайків відвідувачів з контекстної реклами. Сайтів однакової тематики з'являлося сотнями в місяць. Вижили одиниці.
 
Трохи пізніше, коли долар з 4-х поліз на 8 грн., роздрібна торгівля трохи впала і багато підприємців почали шукати покупця створюючи інтернет-магазини. Але перевершити всеукраїнську РОЗЕТКУ зовсім непросто. Адже роботи Гугла так влаштовані, що видають на перші сходинки і в верхній частині списку найпопулярніші сторінки розкручених веб-сайтів, при цьому роблячи їх ще популярнішими.
 
На тлі цієї конкуренції з'явилися послуги з просування інтернет-магазинів, які не можуть конкурувати з гігантами асортименту, котрі мають цілий штат програмістів.
 
При цьому просувати свій інтернет-магазин можливо технологіями:
 
- самостійно, розширюючи клієнтську базу, асортимент, роками, і не факт що Ви будете через пару-трійку років на 5 перших сторінках видачі Гугла. І не вірте рекламним трюкам, що Ви самостійно створите за пропонованим алгоритмом сайт, розмістете його і він миттєво буде проіндексований Гуглом і потрапить в число перших ста (хоча б) подібної тематики;
 
- найняти досвідченого програміста або доплачувати компанії що написала вам сайт і розмістила його у себе на сервері. Тут відпадає кілька головних проблем. Ви платите за створення сайту, за просування у видачі пошуковими системами, постійний супровід на випадок будь-яких випадків, а вони, повірте, бувають і часто;
 
- звернутися в компанію що професійно займається тільки просуванням інтернет-магазинів. Відкривши першу сторінку розумієш, що так просто не буває навіть у відмінного менеджера роздрібного продажу. Це зовсім інший бізнес зі своїми правилами і примхами роботів Гугл. Останні постійно удосконалюються і шукають "живий" контент серед мільйонів інтернет-магазинів. У нас теж справжній контент (товар), але його перелік менше ніж у Амазон! Набагато менше. Але ми хочемо теж бути не останніми у видачі, завдяки пропонованим послугам професіоналів:
 
- визначення регіональної приналежності магазину;
 
- робота з комерційними чинниками ранжирування;
 
- оптимізація сніпетів під EKOMMERCE запити.

Сопровождение сайтов

І багато специфічно іншого, що абсолютно не має нічого спільного з правилами роздрібної та оптової торгівлі. Тільки по цих трьох пунктах Ви провалите своє просування і будете пасти задніх. Виходить що не програміст, вірніше компанія по просуванню, є додатком до магазину, а інтернет-магазин - додаток до що просуває компанії. Це в першу чергу стосується розподілу прибутку і кінцевої ціни продукту. Чим більше інтернет-магазин, тим йому простіше. А щоб зробити інтернет-магазин великим торговим майданчиком, потрібні інвестиції. Інвестори теж хочуть отримувати прибуток. Замкнуте коло, чехарда до кінця життя. Але спробувати варто. З професійною компанією це буде швидше і надійніше. Зазвичай така співпраця триває на всьому протязі існування інтернет-магазину і часто переходить на новий щабель розвитку.

 

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text