Трускавець лікує

Трускавец

 Популярність вітчизняного відпочинку цього року зросте у рази! COVID 2019 вніс свої переваги для цього. На першому плані, як завжди, лікувальні курорти України і Трускавець - найпопулярніший, що конкурує з морськими курортами навіть влітку!

 Якщо Ви їдете у Трускавець з метою лікування та відпочинку - тоді краще звертатись до туристичної агенції 4Relax, що знаходиться у Трускавці. Задля цього треба відкрити сайт truskavetc.com і зробити заявку. Агенція зробить для Вас ексклюзивний тур у пошуку готелю чи санаторію зважаючи на Ваші вимоги. І, якщо Ви звертаєтесь до агенції 4Relax, то напевне вже маєте медичні передумови для лікування саме у Трускавці.

 Головним лікувальником у Трускавці є мінералізована хлорідно-сульфатно-натрієва вода з підземних джерел що має виражений ефект при лікуванні захворювань нирок та сечовивідних шляхів. Такі болячки як захворювання органів травлення, обміну речовин - це друге коло дії Трускавецького бальнеологічного курорту. На третьому місці - опорно-рухомий апарат, серцеві захворювання, нервова система та гінекологія. 

Трускавець

Ледь не головним чином Трускавець лікує насиченим ароматом лісів та прикарпатських лук. Місто знаходиться на висоті 350м над рівнем моря у вигоні на північ - схід від передгірья Карпат в оточенні листяних та змішаних, хвойних лісів.

Відстані:

- Львів - Трускавець  - 90км по автошляху;

- Трускавець - Дрогобич - 8км;

- Трускавець - Східниця - 23 км;

- шлях на Орів - тільки через Східницю і складає 36км.

 На Орів через Східницю - тому що починаються Карпати і прямого шляху вже немає:

Так буде дотепніше:

Мапа України

Українські Карпати

Зважаючи на відсутність будь-якої промисловості зі шкідливими викидами в повітря у колі 100км на північ і кількасот км на південний захід, Трускавець має не тільки бальнеологічні лікувальні властивості від насичених мінеральних вод. Тому на відпочинок до курорту приїздять попити Нафтусю, подихати чистим повітрям Українських Карпат, подивитись місцеві пам'ятки природи та нащадки історії від князів і Галицьких королів України-Русі, а саме:

- озеро Синевір та водоспад Шипіт;

- окремі екскурсії по містах: Львів, Мукачеве, Берегове, Косине, Яремче, Буковель та ін.;

- скелі Довбуша;

- гора Високий Верх та гірськолижний комплекс Захар Беркут;

- бальнеологічний курорт Східниця та Урицькі скелі;

- Карпатський трамвай та Гошівський монастир.

 Таким чином, приїхавши на лікування у Трускавець, розраховуйте свій бюджет на оглядові екскурсії і навіть окремий відпочинок у гірських приватних садибах  гостинного карпатського краю!

 Є ще одне зауваження на котре треба звернути увагу при пошуку готелю з туристичною агенцією 4Relax. Трускавець - чимале місто на 30тис. мешканців та до 15тис. відпочивальників. Тому готель має бути не надто далеко від Вашого бювету чи санаторного обслуговування, особливо якщо Ви людина похилого віку і Вам важко даються дальні прогулянки. Допоможе у цьому Google, детальна мапа Трускавця, та поради від туристичної агенції.

 

 

 

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text