Туристичні та повсякденні кросівки

Кросссовки
Перші спортивні кросівки з'явилися ще у двадцяті роки минулого сторіччя, та пройшло чимало часу, технології не стоять на місці і взуттєвий бізнес від них не відстає, пропонуючи нам все нові і нові види спортивного взуття. Причому дитячі спортивні туристичні кросівки чи дорослі  - особливих відмінностів не існує, діти і підлітки ще більш дорослих займаються різними видами спорту та туризмом, не рахуючи обов'язкових шкільних програм. При цьому спортивні кеди 80-х пішли далеко на задній план, зважаючи на своє обмежене призначення і скупий дизайн - сьогоднішня молодь вважає за краще одягатися модно, стильно і комфортно, про що і дбають сучасні виробники. Так що, якщо Ви задумали придбати собі найпопулярніший вид спортивного взуття - кросівки, спочатку подумайте про мету їх призначення - адже це перша умова правильного вибору спортивного взуття. Перейшовши за посиланням Ви отримаєте можливість придбати туристичні спортивні, та на кожен день, кросівки високої якості. Адже туристична обувачка має бути надійною у далеких подорожах по місцях що до незайманих природних територій.
 
Поділяється сучасне спортивне взуття за видами спорту і не тільки, нас же сьогодні цікавлять туристичні та повсякденні кросівки. Головним принципом вибору туристичних кросівок залишається те спортивне взуття котре зручно сидить на нозі, навіть якщо воно має специфічні відмінності і жорстку шнурівку, що обов'язкова для туристичного взуття. Важливий також дизайн, що часом покриває всі недоліки спеціальної обувачки. Усі види кросівок об'єднує м'яка підошва, часто т.зв. "Пінка" - матеріал в прошарку між підошвою і устілкою, що впливає на вагу виробу. Це дуже важливо для спортсменів, але не так важливо в туристичній подорожі.

 

Отже, вибираючи для себе туристичні та повсякденні кросівки, звертаємо увагу на дизайн, підошву, шнурівку, м'який язичок, знімну устілку і верх взуття, котрий може бути з натуральних або штучних матеріалів. Верх з натуральних виробів значно впливає на ціну, але й має великі переваги.
Для туризму важливо щоб верх і устілки були "дихаючі". Дихаюче спортивне взуття - зазвичай це шкіряне взуття з нубуку або замші, що має мембрану, тобто підкладку зі спеціальної, що пропускає вологу назовні (піт) і не пропускає зовнішню вологу (калюжі, дощ, мокрий сніг) в середину взуття.  Здебільшого це спеціальне трекінгове спортивне взуття що, як правило, не має приголомшливого красою дизайну, але для туристичних та повсякденних кросівок це дуже практична перевага. Таке взуття відрізняється м'якою прокладкою "вібрейм"( не пінкою), зносостійкою підошвою, водонепроникною мембраною і вшитим язичком, щоб виключити потрапляння води в середину кросівок. Інтернет-компанія Еxtremstyle, що пропонує туристичне взуття, має туристичні кросівки навіть з верхом що дихає крізь дрібну сітку - це теж перевага та дизайн що до повсякденного взуття. 
 
Це приблизно усі головні відмінності, котрі потрібно знати вибираючи туристичні та повсякденні кросівки і розуміти їх призначення у взутті, що дедалі відкидає старомодні "оксфордські черевики" білих комірців.

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text