Туризм 2020

 Ви навіть не уявляєте наскільки багата природа рідної України в порівнянні з Єгиптом або все тим же Таїландом! А на відпочинку в Туреччині? - Ви багато бачили красот і чудес природи? Хто з Вас, тих що читає ці рядки, подорожував без нічого по мальовничих місцях і каньйонах річки Дністер і витягав на простий поплавок величезного дністровського карася? Або бродив по стежках Карпатських полонин?

 
 З огляду на ситуацію, що має складну епідеміологічну ситуацію в світі в зв'язку з атиповою пневмонією COVID-19, популярні для готельного відпочинку напрямки туризму в Туреччину, Єгипет і навіть екскурсійний міський туризм в європейські країни - пішли в небуття і невідомо як надовго. Крім цього, найпопулярний напрямок туризму в Україні - пляжний туризм 2020-ризикує теж залишитися без туриста в цьому році. Всі напрямки туризму в яких бувало масове скупчення відпочиваючих, відходять у минуле і надовго. Навіть завзята Туреччина скасовує "все включене" намагаючись заманити відпочиваючих жорсткістю правил відпочинку, хоч трохи дотримуючись карантину. І взагалі - навіщо ризикувати своїм життям і здоров'ям дітей, якщо є хоч греблю гати напрямків вітчизняного туризму. Про що пишуть сьогоднішні туроператори можете познайомитися самостійно, ми ж, моніторячи всі новини вітчизняного туризму, звертаємо Вашу увагу на пропоновані тури по Україні. Вони найбільш підходять на період ситуації, що склалася з пандемією коронавирусу і в останні роки мали незвичайний попит у середовищі вітчизняного туриста:
 
- найважливішим слід вважати пропозицію компаній подорожувати невеликими групами або навіть сім'ями. Це запорука успішного відпочинку без побоювань бути зараженими;
 
 - другим не менш важливим пунктом буде знаходження на лоно природи і подорожі по місцях щодо незайманих природних територій - знову ж відсутність можливості зараження на свіжому повітрі;
 
 - третє - Ви значно розширите свій кругозір, пізнаєте природу України і оздоровите себе і своїх дітей;
 
- пропоновані напрямки туризму - не що інше як види спорту, який ніхто ніколи не ганьбив у плані поліпшення здоров'я і загального самопочуття!
 
 До таких напрямків відносяться:
 
- піші походи по пересіченій місцевості з нічівлею на відкритому повітрі;

Путешественник

- сплави з інструкторами по річках різних категорій складності;

- легкий альпінізм зі сходженням на піки Українських Карпат;
 
- таємничі печери і найпопулярніша - печера Оптимістична, хоча їх в Україні - десятки доступних для масового туриста;
 
- тимбілдинг, корпоративи і урочистості за межами міста. Тут народжується і новий напрямок відпочинку - корпоративний туризм, подорожі на вихідні дні, тур вихідного дня.
 
  А є ще веломотоавто туризм і ... Втім, зауважте, перераховані подорожі завжди будуть індивідуальні і неповторні. В одну річку не можна увійти двічі!
Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text