Вдягаємось по Street fashion

 Street fashion

Що треба одягнути з верхньої одежі, щоб перевершити Street fashion?

Не зважаючи на пандемію та застій у світовому туризмі – одягатися зі смаком нікому не заборонено. І що таке в нашому світі одягатися зі смаком і яким він буває цей "смак"?

 Все виявляється набагато простіше ніж Ви думаєте. І не треба вдивлятися у моделі від відомих будинків моди - просто пройміться вуличним стилем, наймоднішим напрямком моди в останнє десятиріччя. В Україну стиль стріт-стайл прийшов як і все інше з легким запізненням, але таки прийшов і набирає обертів. Навесні Ви вже це відчуєте, та й з пандемією навчилися жити!

 Коротко про Street style можна сказати, що зародився він не від відомих кутюр'є, а від простого вуличного люду, котрий змінив стереотипи свого бачення повсякденного вуличного одягу. І просунули такий популярний напрямок вуличні фотографи, знімаючи звичайних перехожих на тротуарі і публікуючи кращі, на свій розсуд, фото у відомих соцмережах. Тенденцію підхопили журнали мод - так народився новий напрям і Street style, що в дослівному перекладі з англійської означає "вуличний стиль" перетворився на Street fashion - вулична мода.

Одягатися сьогодні у стилі вуличної моди нескладно. Задля цього треба знайти велику крамницю з одежею та аксесуарами до неї і найкраще це зробити з інтернет-шопінгом при відвідуванні київського магазину одягу Флай-Стайл. Подивіться самі - чим Вам не Street fashion, навіть більше!

Відкриваємо сторінку Googl вулична мода. Вибираємо стиль, що сподобався.

Вуличний стильВуличний стиль

 Відкриваємо сторінку від Fly-Style і підбираємо усе за своїм розміром.

 Вуличний стильВуличний стиль

Далі - додамо щось із того що у нас є, і вийде приблизно ось так:

А якщо вже зовсім - то так:

 

Вулична мода

І на початку XX сторічча:

Вулична мода 

  Поєднання зухвалих рішень, хіп-хопу та трендів від кутюр – ось як можна охарактеризувати сучасний вуличний стиль, адже у практичності та комфорті з ним не зрівняється ніщо інше. В Україні сьогодні це найпопулярніший напрямок і не тільки у жіночій моді.  А можливість вільно фантазувати допомагає залишатися індивідуальною та незабутньою.

Вуличний стиль  Вуличний стиль

 

 

Добавить в Twitter

Додати відгук

Plain text